Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Slusne. :-)
Ale... spodok na mna posobi akosi mohutne a mam pocit, akoby to dievca mala malu hlavu. Fakt, ten spodok, mi pride oproti tvari velmi tazky.
(Skoda, ze od oci mi pohlad uteka k nahrdelniku)
pěkná je
pekne
Dost dobrý-6+
pekne
príjemné
prijemne
pěkný...
Velmi dobrá práce. Možná vpravo bych nechal trošku víc prostoru. 6
portrét s výbornou kompozicí (umístění očí v obraze v kombinaci s vlasy)...
5-
Pěkné :-)
Hmm
pekné
krasa, libi to svetlo