Na inverznej fotografii ma uchvacuje to, že dokáže vyvolať atmosféru noci...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Hmmm... působivé, líbí
to Láďa Tříska: napadlo ma, že si myslel zrejme tú druhú...:-)) tá bude nabudúce, ok?
jůůů.. to je zajmavé
je to Blava niekde pri Ikea? tiez som skusal tento most zospodu ale okolie bolo prepalene. Asi by som to dal do CB. Pripomina mi to Votrelca.
pekne Sue
toto zafarbenie mi moc nesedi,v CB by som dala 6
máš nápady a umíš :o)))
Super, líbí.
hmm, to je fakt dobré..... tiež ma už pár krát zaujali krásne línie pod mostom i keď pod iným, no ešte som k foteniu nedostal :-)
Experiment docela fajn ...
Velmi efektní, líbí ....
Sue, presne na tento motiv som sa uz chystal. Si mi ho vyfukla :) 5++
to Lubo Richter: áno, je odtiaľ aj predchádzajúca "mostovka". Nie je to priamo pri Ikea, ale je to súčasť toho mostu.
to admirall: ten most je dosť dlhý a má veľa zákutí a "podmostí", verím, že si tam nájdeš svoj pohľad. Už sa na to teším!:-))
líbí
6--
fajn, zaujalo
Líbí, ale bydlet bych tam nechtěl! :-)
tohle je velmi pekny zaber,presto ze bych nechtel pod mostem travit zbytecne dlouhou dobu,tak tady pod tim mostem to vypada zajimave
nějak Tě zanedbávám, v poslední době a zrovna tak pěkná fotečka;-))
Uff, tak tohle je parádička.
moc dobré. vyzkoučejte: dejte obrázek tak aby byl spodní stranou na spodní staně obrazoky a otočte lehce kol ečkem k sobě. Koukejte si přitom nahoru a bude mít pocit, že tam vstupujete.
PS: jinak bych sem dal západ slunka s tou větvičkou co máš na HP. Ta je úpně super - je z 2003
lol :-)