Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Superdrak na nebi. Pekná fotka, páči sa mi páči, ako srdco ráči :)
paci a fest
moc líbí kompo!
6-
skvelá vec. 6+++
Povedenej snímek :)
moc fajn
hmmm, tak na tomhle si moc prijemne ulitavam, to joo.. tohle fakt muzu, vystizeni prostoru! Super
super
6+
povedené, líbí
nádherná kompozice...uááá!
***
pocitove 4
very good
detto... ;)