Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
uf, Národní třída, tam foťák radši ani nevytahuju :D
.
libi
4/5
Ako sa vraví holuby mali lietať a boduješ naplno :)
Zo života, odvaha fotiť. Beriem, iné si nevšímam.
4+
celkom fajn
good, ale trochu presvetlene
...dobrá,dobrá...