Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
opět všem děkuji za podnětné komentáře
Abys to neměl bez komentáře =>
Nelíbí se mi ty bílé rohy, proto ta čtyřka...
4+
me se na tom nelibi ten prechod do bile v rozich.
btw trochu ti to pada... ;-))
zvláštní, má to něco do sebe
pekne...
nelíbí se mi že je to našikmo a LD roh díky přechodu je přepal...