pro mě tato fotka zvláštní osobní význam. pro ostatní možná mrtvá a nic neříkající :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
působivé, tajemné!
zajímavé
a mne teda paci
bojim
Působivá atmosféra, líbí...
moc libi,.
good atmo
nene ba naopak se líbí...
Krásný, byl jsem "tam", ale neměl jsem foťák...
bojíííím víš co vidím? záhadu Blérvič (neví, jak se píše, píšu jak slyším ;))))) ale mám husí kůži
jú
nevím tak trošku blair witch...:o) zajímavé věc
PĚKŇOUČKÁ
hororovka :)
líbí:-)
pôsobivé
nevim proc bily ramecek, jinak bych dal 6
výborná atmo!
OK.
Krásně strašidelný les.
atmosféra jak z hororu, super
má to perfektní strašidelné atmo, dokážu si tam představit chlápka v černé kápi...
super!
5+, atmo dobrá, vadí mi ty překrývající se kmeny napravo i nalevo. Pokusil bych se najít jiný podled.
;o)
chápu ten osobní význam,to fotky mívají
celkově i pro mě není nijak nezajímavá..
ethylus: dobrej napad :)
fajne je to;
!
mě se taky líbí, je to takový zvláštně tajemný
nice...
tohle se mi hodne libi