Nymburské depo. Vlaky moc nemam rad, neb v nich trávim deně 2 hod cestou do/z práce.
Ale tady ty orezlý příšery mě zaujaly.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+....není to vlbec špatný...jen bych ještě mírně zatahal za kontrast!;-)
Fajn
to já mám vlaky rád
A to já zas vlaky můžu.
Jen tak co je to na fotce v levo zhruba uprostřed. Je to jako číslo 3._?
Jj, vlak dobrej. Jen bych to jinak komponoval, uříznul jsi mu zadek... :-)
to Jiří Chvojka:
to je chloupek asi na čipu. Zapoměl sem ho retušnout sakra.
Dobrá atmosféra.
5+
podarena fotka...nemusi byt vsetko technicky vypracovane aby si zasluzilo 7
Musim nesouhlasit se zvysenim kontrastu...takhle je lepsi, hezka atomosfera 6+
5+
libi, pridal bych kontrast
Zajimave barvy a tim i nalada.
-, fajn motív, ale trocha sa mi nepozdáva kompozícia
nie je to 669-na? :-)