Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Zdá se mi že ten bob vepředu už trochu rozmazaný
Ta podložka není nic moc
prvni neostry, podlozka a asi bych to bral vice z nadhledu, abych se vyhnul horizontu.
Dobrý nápad.
dal bych kontrastní podložku (bílou?) a převedl bych do čb