Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
To mas naaranzovane?? Jak jsi ji presvedcil aby se nechala fotit na liste ??
:-)
Nie nie, je to naaranzovane :)). Mam viac fotiek, a dokonca som ju vyfotil "zozadu" a ked som ju poprosil aby sa otocita tak mi takto zapozovala. :)) Mala na sebe tolko pelu, ze nemohla vobec chudina lietat.
Vcielka Maja-usilovna.
chcelo by to mäkšie svetlo. pri fotení makra na lúke, pokiaľ je jasný slnečný deň, zatienim to čo fotím mojim telom: odstránim tak ostré tiene.