Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné Petulo ahoj:-)
Červená se fotí špatně ... tobě se to povedlo. Květ bych posunul doprava...
líbí
... krásna...
pekné, jemné
je to pekne.. farebne aj kompozicne dobre.. aj svetlo netradicne od spodu.. je to ok..
ta mala drobnost... nepacisa mi krezba na pozadi...
líbí
pěkné Péťo
slusne odfocena kytka. ic vic nic min. malinko preostrene
líbí
pěkná
Působivá až expresivní kombinace barev a stínů.
pěkné
se mi moc líbí
Velmi zajímavé nasvícení...
Příjemné
moc líbí
Zajímavě nasvětleno :-)