Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
No pěknou máš tu siluetku:-))
Naco tolko placu vpravo? Nemam dojem, zeby to nejako vyvazovalo, aleb tomu davalo priestor. Asi mam ine vnimanie. :-)
Ale silueta je pekna. :-) (Az na tu boodku pod okom)
5++ fajn
pěkné
éééé jo, líbí. Silueta je to fajn. Nejvíc oceňuji, že to není úplně celé začerněné a zůstala tam plastičnost.
Zdravím
-> Tomas Koppl: to, co zrejme myslis, neni bodka pod okom, je to odlesk v oku, nechal jsem ho tam umyslne :-)
posunul bych to víc na střed
ciste a bez chyb...ta couhajici siluletka puprdliku je fakt mazec!:D
libi, mozna mi trochu nesedi leva hrana, trochu mi proste chybi tam ta ruka:-)
libi, i s odleskem v oku :)
Hezka prace!
pěkný :)
pekné... trochu škoda toho odlesku v ľavom oku.. ;)
hm...
parádní...povedená siluetka, moc příjemná, ten prostor mi nevadí, je to takové vzdušnější
ty jo, fakt pěkná:)jsi mi udělal příjemnou neděli;)6+
V jednoduchosti je krása... dobrý nápad i zpracování... a taky pěkná modelka...
dal bych větší část pravého ramene, přijde mi zbytečně useknuté
velmy pekna siluetka ... ale ta bodka v oku mi vadi aj ked si ju nechal umyselne ... dost vyrazne mi to narusa jemnost toho obrysu.
este bod som zabudol ...