...na začátku listopadu..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
Tahle se mi líbí víc než ta předchozí.
Trochu ostrost.
:o)
TK
byl jsem tam v cervenci, je tezke tam fotit, ale toto se vcelku povedlo. Jen PHR je trosku moc tmavy..
pěkný
pro mne je tato hezčí :)
A kde jsou ti vlci-vrrrci? :-)
tohle misto mam moc rad, ale prijde mi, ze ti moc nepralo svetlo - to popredi je na mne dost tmave - napriklad
místo je super, ale je na tom jakýsi opar či co, chtělo by to nějak vyčistit nebo zkontrastnit? něco mezi 5 a 6
pěkný...
fajn
Tohle je lepší, ale ztmavení PHR mi přijde nepřirozené
na sirku je lepsi