Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Au au.
sorry, ale nepovedla se
nevím jestli tím chtěl něco autor vyjádřit... pro mě nepovedené foto
Jako abstrakce mi to přijde dobré, z těch jedniček si nic nedělej, podívej se kdo ti je dal... to je samá labuť, kočička...