napád mé věrné modelky ;)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
videl som ten film
proč ne?
Fotka je hezká kdybych ještě viděl ten film bylo by to lepší. Mam ho tu na HDD ale ještě sem na to nekoukl 8)
film 7!!!!
fotka je zvláštní,připadá mi takhle 5++
ta výhrada je k písmu,tomu velikému moc nevěřim
působí to na mne trochu strnule, jakoby bez nápadu, třebas kompozičního...
Roman Macák: tak to na nej urcite koukni ;)
VOJTa Herout: prijde mi, ze tobe vubec vsechny fotky (ne jen moje) prijdou bud bez napadu nebo kompozicne spatne :)
Svetlo vyborne, kompozice fakt trochu slabsi, dal bich to vice nahoru a doleva. Ze by ta ruka nemusela byt ani pres cely zaber.
Doufam ze jeste nekdy uvidim druhou pulku filmu:)
zaujimave spracovanie. toto nie je obycajny second hand.
proč ne Amores perros? ;)
to nevim :D
celkom zaujimave spracovanie
Pro mě asi příliš explicitní vyjádření nálady, pocitu, možná postoje... působí lacině. Fotografie je forma vyjádření (se) obrazem. Pokud používáš slova, je to (konkrétně v tomto případě) berlička. Na Tvém místě bych se rozhod buď pro fotografii nebo pro poezii.
...protože kominík
líbí, nafocena vypoved, je pro me dostacujici, pro me lepsi nez treba beruska na kyticce..vzpomenu na Basquiata, maloval a obrazy doplnoval slovy..Fotka je vyjadreni sebe sama, tot nejdulezitejsi :)
hej a kde je naspaný že to byl můj nápad jak jsi slibovala:D........jo a jinak s toho ležení na té zemi mám chřipku:D
z Vojtu si nic nedelej ... je to prudic ... ta fotka je fajn ;-) ikdyz mi prijde takova moc inscenovana ...
Eva Hibová: och ja zapomela, omluva velika:)
squele
napis radeni anglicky, takovy typ fotem mam docela rada a film byl uzasny... a anoi, pusobi to tak nejak strnule... ale mozna to byl ucel ;)
5+++