...zmiňovaný hřebec z předchozí fotky, chvíli mi trvalo, než jsme se domluvili, aby mi zapózoval z profilu, ale nakonec se mi siluetu jeho hlavy zachytit podařilo, jak jsem si představoval:-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda toho bieleho/bledého vrchu. Inak moc pekné 5++
Líbí se mi
moc FAjn....
že má hlavu ve třech rovinách světla a barev se mi nelíbí, stejně jako že končí v polovině fotky .... TK teď neřeším, takto skoro Dobrá fotografie, ale s výhradami
6+, super
pocitová :)