Od čistenia rýb som odbehol urobiť zopár záberov. Bolo to fotené v apríli 2006
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
místo i západ je krásný,ale fotka kvalitou mi malonko pokulhává...
západovka musí být opravdu kvalitní a ostrá.Tahle tuto podmínku nesplňuje.Západ jinak pěkný
obsahem a kompozicí to silně připomíná jednu fotku co měl soudruh Valenta z Kryptonu. Jenže on jí měl technicky řádně nablejskanou a tak proklouzla do TOPu . Tak už to tady chodí. Jestli tu chceš bejt slavnej, nejkratší cestou je fotit blyštivé nic ..
skoda TK
TK příšerná
tk horší
Barvička krásná,kvalita fotky nee.