Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
+ zapózoval fakt pekne
- ostrosť mohla byť lepšia a ten nápis brrr
póza je super :-)
kvítky se mi dají trochu přepálené
2Jiří Dadák: trochu přepal? spíš trochu víc,i když mi to moc u této fotky nevadí stejně to zbytěčně táhne oči
skoda, malinko viac ostrosti a bolo by to super
skoda ostrosti
ten odlesk na křídle je supr
5+++
přepal sem, přepal tam, je to skvělé foto
ve správný čas