co na to říkáte?v PC jsem delal jenom ramecek,jinak vsechno z photaku
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ja by som tam nechal iba hornu polovicu
++, rizla bych spodek pod tim korenem
ale jo :)
Mě se to líbí ale beru to jako celek, a tak se mi tam nehodí ten rám