Fotené dnes večer bez statívu a filtrov.Prajem všetkým pohodový večer.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc pekna fotka! ale sumi to jak sumak!!!!
tk
no kukam.. ten sum je asi obecny zjav.. a nie chyba ako som si u svojich vecernych mrakov namyslala
Šumí, to je fakt..
výborné
dnes sa mi pred západom slnka naplnila karta, vybila baterka, no a nakoniec vybielila obloha:)
hodně šumu, pěkné barvy
:o)
trošku mi vadí ten šum, jinak příjemné
zvláštní a pěkné
teda to jsou barvičky :)
5- skoda zasumenia
líbí a moc
supr
pěkná
Super
dosť veľký šum...
Druhá "dramatickejšia" ako prvá.Pekné obe:-)
tato je lepší
pekelne to sumi ((
zaujímavé oblaky
prilis vela sumu 4+
yes