Počas Slovenského Národného Povstania slúžili na letisku Tri Duby (Sliač) iba dva Messerschmitty Bf109 povstaleckej Kombinovanej letky. Je to nepatrné množstvo oproti desiatkam lietadiel tohto typu vo farbách Luftwaffe, ktoré vykonávali nálety na slovenské vojenské letiská...dnes sa Bf109 po vyše 60 rokoch vrátil na letisko Tri Duby
(Slovak Air Fest 2006, 10.6.2006, Sliač)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne to mas Lubo ml.
pěkné foto i zpracování, dobové
Ahojte, vďaka všetkým za body a komenty. Prajem príjemný deň:-)
líbí :)
aj Tebe pekný deň!
no týmto návratom by som sa teda nepotesil......i ked ta kvalitná nemecka technika(: 5+
jak ze starého filmu, moc hezké
Ahoj, pekné, ten font podpisu je fajn =0)
nešťastně doostřené
ale jo :)
To je paráda.....
Pěkné Lubo :-)
:o)
jo
pravda, trochu zmenšená verze, nicméně tato technika je velice fajn!
To je foceno z druhého letadla?
Lubo neviem, je to take dost sedive
pekné foto,dobrá atmosféra prispôsobená dobe,keď lietali
Michal, fotené je to zo zeme.
Teda vidět dneska stodevítku v letu to je svátek :-)
na to, že je to 745kou, je to super + super objekt
celkom pekna vratane dobovo zodpovedajuceho tonovania, to tmave pozadie trochu vadi, no s tym sa okrem SW zosvetlenia nedalo nic urobit
tohle je samozřejmě lehký odvat Bf-109-G
Jednou na letiště utočili Ju-87 tak chlapi naskákali do mašin a až byli na dostřel tak to jeden zmáčkl a nic laufy byli prázdné , tak na ně jen nalétával tak se mu podařilo narušit sejich formaci
Ahoj......pekné.
Ahoooj!!! Super to mas!!!
.
hehe... tie zabudnute body ;o)
mě jako leteckému fandovi si udělal radost. Hlavně se mi líbí ty z II.svět. války (myslím tedy letadla)