Bylo to včera zrovna mezi dvěma bouřkami a ten to krasavec si vymyslel že u nás přespí.
Bohužel ho náš pes zahnal. Byl to super holub a doufám, že se v pořádku vrátl domů!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Blesk, neostre oci, pozadi....
vypada jak umelej
je vycpanej a já ho dala ven jen vyvětrat :-)
Světlo tomu snímku určitě nepomohlo, kompozice a ostrost taky nic moc...
Jestli je vycpanej, tak sis mohla líp zaostřit, nebo ho nalepit jinam.
neostrost, a navyse BW tomu vobec nepomohlo...je to viac nevyraznejsie...
a co barva, nebyla by?
vše řečeno
ojoj to je zlé-sorry
Za komentar, ktery me fakt dostal!:) A foto taky nema chybu, trochu muj styl:-)
to svetlo to ničí...promiň
* *
Promin, ale ta dvojka je kvůli inspiraci aby jsi se stále učila a nevzdávala to, vem v úvahu vše co ti ostatní vytkli a nalož s tím jak nejlépe dovedeš, každá rada je dobrá
* *
v eľa z toho povedaného je pravda,ale sa nevdávaj
holub...
tys to poznal!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????!!
:-/
Poštovní holub na rohu ulice, to není jen lecjaká věc. Kvete modře, lidé si ho váží velice... :D
Škoda, že je tak neostrá..určitě by vypadal lépe bez blesku, takhle je foto strašně ploché, předěl mezi tmavým a světlým pozadím je rušivý. A ještě je hodně zašlá...nezlob se, můj názor :-)
Určitě se vrátil, ti majú pameť :))