Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
he he, tam som bol minulý rok, ale to som po ňom chodil, lebo bolo zamrznuté :-)
mierne by som stmavil
- :+), dám šest, místo se mi líbí
dnes uz to nieco podobne bolo..)
IMHO trošičku přeexponovaný, asi bych si pohrál s kontrastem a jasama
5+; libi
Velice slušný záběr... kde to je ?
Líbí
Líbí, souhlas s Marcelem S.
jako začátečník si myslím, že by tomu pomohl polarizák, zkušenější mě třeba opraví :-)5+
Podobne foto som tu uz videl, len neviem u koho. Pekne
Odpovědi:
Je to Štrbské Pleso,z výletu z Tater, bohužel další dni bylo škaredé počasí, tak těch fotek moc není.
Polarizák by tomu opravdu pomohl,ale zatím nemám.
pěkné, ale moc světlé