Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
aj..
:)) fajn moment
Ty si fachman na takéto
chudák pračka....
brutus :o)) fotka by asi sla líp, ale máš to ode mě za moment a navíc motorkářskej ;)
a vyjeli všichni???
wau, ti se rochní! Pětku dávám protože mi tam chybí jenom to kolo nalevo.
mazec
ach ti chlapi, pořád jak malí:-)))
:) chudáci - nezávidím jim :)
Teď jsem dostal chuť na utopence :-)
5++
5++
Nechtěl bych :)
nechcel by si bahenny kupel?
KTMkám dávám vždy a pouze 7čky
... na těsno ...