Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
waw, super urobene... preco to nieje stvorec ? :o(((
pozrel som tvoje foto...fajn praca, moj nazor a rada je aby si rezal na stvorec ked sa da...taketo foto si to zasluzia a bude to aspon v mojich ociach este lepsie....nech sa dari
5++
.•° MTurcaN_NiKoN °•.: asi máš pravdu, už jsem nějakej vyhoukanej po půlnoci, tak jsem se na to příliš nesoustředil, tak příště :-)
;oP
Hmm... ...k zamysleni... 5++
jednoznacne!!Uz jsem sedmicku nedal sakra dlouho,tak bud rad.:-)
TO je silna fotka s podtextem...k zamysleni. Dnes to nejlepsi co jsem videl(nemyslim dnes po pulnoci)!
Jeste to byt ctverec...hmmm.
vazne hodne dobre,porad na to musim koukat...
rovnal jsi linie? je to jako kdyz streli...na to jakym ohniskem to muselo byt focene...
je to super...
MČ:na kompu je jen ořez a odbarvení jináč nic. Ohnisková vzdálenost 35mm(neni to zas tak dlouhej eskalátor;-), ISO 1250:-)
ten vrch uz je tam moc,dal bych vic doprava a dolu,jinak je to dobre,muzeum??
no comment
5++
pěkný záběr
foto nad kterým se člověk zamyslí, bezva
Líbí. Fajn kompozice i námět.
Pěkná kompozice :-)
hlavně z toho nedělej prosím tě čtverec...to jsou rady jak ze školky....klasický poměr stran kinofilmového pole je podstatně lépe vnímán!
tento rozmer ma od kinofilmu veeeelmi daleko...
hmm... emotivne...
cerna se ti slejva ...
pro mne je tohle dost klišé. nedávám.
dokonalá fotka kompozice okamžik jedinečná