Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kompozične páči..technicky trochu nezvládnuté, ale viem to pochopiť...to svetlo je dosť ostré, možno kontrast by to urobil
percas: dik ze jsi ztratil chvilicku komentarem, techicka stranka me taky pekne stve, chtel jsem to rychle odfotit abych nevypadal jako nejaka hyena kterou fascinuji zebraci. ale to svetlo ze tam zrovna tak pekne obejvilo
4-
světlo fakt nedopadlo dobře
děkuji všem za pdonětné připomínky a kritku u téhle, hodně mi to pomohlo
docela slušně osvícený :)
to svetlo je moc,a k nazvu osvietenie mi nesedi taky kajucniy postoj, resp poklak s tvarou v dlaniach, ale napad dobrý
tyhle klecici lidi ...bejvat z toho fotky bez emoci :/ i kdyz subjektivni pocit kdyz jdes kolem je asi jiny...jinak aspon exponovat na nej kdyz jde o nej
osvícení ? Viděl bych to spíše na expoziční oříšek ... :-(
Toho "osvícení" je na něm totiž opravdu příliš.
peknee...
ten tien je dokonaly...!
6
Tak tady svoji výpravu tvou galerií končím ;) Jo tahle fotka mi přesně zapadá do vkusu, ještě bych jí ořízl na čtverec a to rozhraní světlo / stín nechal přesně uprostřed fotky, ale ani takhle to nevypadá špatně... ;) Myslím, že tu není co řešit...