Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5-
Mně se tyhle líbí. Pěkná B&W.
5+
5++
pravý horní roh! nepovedená komprese, ale asi vidíš :)
Děkuji za komentáře i body
to:Mnóža - s kompresí jsem bojoval, hlavně se mi nepodařilo při zmenšování a kopresy udržet hladké hrany schodů. Jsou bohužel děsně "zubatý" :-(
:) jo, právě ty schody jsem měl na mysli, ale to se zlepší ;)
+
hodit kompletní dagonálu, dám 6++