Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
jo, libi...
4++ pěkný motiv i světlo...docela chaotická kompozice bych řekla...kus pravé strany bych řízla
paráda
5+, pôsobivé, možno ešte inú kompo by to chcelo..
5+
Trošku větší bych to viděl raději, déle viz Daniela Tvarůžková.
výborne
vyskúšaj pridať kontrast a možno do sépie- také staromódne...
tohle se mi moc líbí, je to dobře vyvážené