je fuč!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hehe...pobavilo:))
fajn nápad;))
to mám z toho, že nečtu celý titul. Tři minuty zírám a hledám - :---))
"Lenin na Sibiři"
ale i tak líbí
dobrý
:) Františku, jsem na tom stejně
A hele body.
tak 4 za foto
1 za vtip
a 1 za moji nepozornost
:-)))
Chválabohu.
4+1 :o))
pobavilo
ty vtipálku :)
takových mám taky dost :o)
:-))
Pocitově 6. Právě teď mně bylo všelijak - jsem se usmál. Díky.
4+1 :)