Vřelé díky všem za účast, snahu i odvahu do toho jít a nyní milí TD-fandové je čas se pustit do Vašeho hodnocení, dejte šanci svým favoritům a fotografiím, které Vás oslovily, potěšily, zaujaly, pobavily... držím pěsti!
"Byla to fajn zábava, dala možnost zapomenout, alespoň na chvíli, na..." -
zobrazit celý komentář
Naprostý souhlas a díky, za rychlé přidání se k typování - vymýšlení názvů. Vybrat tři není nikdy lehké. Než začne hodnocení, vyberu si tři, které mě zaujaly, zejména nápadem, a jen u nich si pak určím pořadí. Uvítala bych, kdyby se v podobném duchu v soutěžích pokračovalo, od Marimony to byl super nápad, alespoň pro mě.
Konečně jsem se dostala k počítači a chci s Vámi sdílet momentální situaci: hodnocení 3 autorů je na světě... děkuji!
Vím, že ostatní nezůstanou pozadu a do zítřejší půlnoci budeme znát hodnocení všech zúčastněných. Těším se na vyhlášení nového vítěze, tak s vervou do toho :)
Tak vážení přátelé, začíná se rýsovat nový TD vítěz, bedlivě to sleduji :) zatím hodnotilo cca 62% soutěžících.... bylo by fajn, kdyby všichni zúčastnění vyjádřili své hodnocení do této půlnoci, dokončete tuto misi důstojně a se ctí :) díky všem, kteří již hodnotili a zítra známe trojici vítězů v čele s tím nejvýše umístěným... hurá!
Dobré ranko přeji všem :)
Velmi děkuji za poměrně hojnou účast a zapojení se do TD Téměř/Skoro. Jak jsem již psala, mé obavy, že bude nulová nebo minimální účast se nenaplnily a s tématem si mnozí z Vás poradili velmi dobře a vynalézavě :)
Děkuji také za podnětné včetně "kritičtějších", milé i vtipné komentáře u všech fotografií od soutěžících i nesoutěžících, dle mého fotografie je celoživotní proces rozvoje pro ty, které chytne za srdce...
A především mé velké DÍKY Mahuleně/MaTal za její skvělou pomoc se sledováním a vyhodnocováním výsledků TD a za vytvoření naprosto dokonalé tabulky, muselo s tím být šíleně moc práce!! Díky Mahuleno :)
A teď k výsledkům:
Účast: 21
Počet fotografií: 50
Fotografie hodnotilo: 19 z 21 - moc děkuji!
Pořadí - máme 2 zlaté výherce!! :)
1. místo 18 bodů Tomava TS-TV2 a
18 bodů Z9 TD_1
2. místo 14 bodů KáStefi TD 2
3. místo 10 bodů Marimona TD….2
4. místo 9 bodů Paveljan Téměř 2 a
9 bodů Lenka Klimtová …
5. místo 5 bodů Du.Bl Téměř/skoro č.2 a
5 bodů Drapka Téměř - Skoro 1
6. místo 3 body Festa Start2
3 body Elimurka T/S1
3 body KáStefi TD 3
3 body Marimona TD…1
3 body Droběna Téměř/Skoro 2
3 body Paveljan Téměř 1
7. místo 2 body Z9 TD_2
2 body MaTal TD 03
8. místo 1 bod Elimurka T/S2
1 bod Petr52 Téměř praví Moraváci
1 bod Drapka Téměř - Skoro 2
1 bod Elimurka T/S3
32 fotografii bez bodů
Srdečné gratulace Tomavovi/Tomovi a Z9/Zdence k výhře a také KáStefi ke stříbru! :) Děkuji všem za body a bravo všem, kteří věnovali čas tomuto TD a prošli všemi jeho fázemi.
Pokud se objevila v pořadí nějaká chybka, předem se omlouvám a dejte vědět, náprava bude provedena okamžitě...
Teď se již jen těším na vyhlášení dalšího TD - Tome a Zdenko, je to Vaše :) to bude bezva....
Blahopřání všem výhercům i těm skoro na bedně i pod ní. Výborně jsem se bavila a jsem ráda, že mi skoro jako vždy nepřistál ani bodík, protože bych téměř jistě nechtěla mít na starost to sčítání a vyhodnocení. Tím velká čest a chvála Marimoně i MaTal!
Jo a už se skoro moc těším na nové téma od Toma a Zdenky.
Ivano, neděkuj, já se tím bavím a navíc jsem tentokrát udělala chybu. Nevím jak, se to stalo, ale přidala jsem v tabulce dvě fotky KIV (asi proto, že mně dala dva bodíky – to je pokus o vtip). Gratuluji všem čtyřem na bedně, bylo to do posledního tipujícího nerozhodnuté. Počítání bylo tentokrát velmi složité, neboť někteří uvedli jen autora a EXIF data, bylo potřeba dohledat název fotky a fotek bylo opravdu hodně, což je/bylo fajn, M.
Blahopřeji výhercům, hlavně těm na bedně (poražení totiž téměř nebyli) a díky Marimoně za zajímavé téma, myslím, že jsme se všichni dobře bavili. Také děkuji všem za bodíky, které jednu z mých fotek dostaly těměř na bednu - ani jsem nečekal, že ta předpověď bude tak přesná :-)
Vřelé díky všem za účast, snahu i odvahu do toho jít a nyní milí TD-fandové je čas se pustit do Vašeho hodnocení, dejte šanci svým favoritům a fotografiím, které Vás oslovily, potěšily, zaujaly, pobavily... držím pěsti!
"Byla to fajn zábava, dala možnost zapomenout, alespoň na chvíli, na..." - zobrazit celý komentář
Naprostý souhlas a díky, za rychlé přidání se k typování - vymýšlení názvů. Vybrat tři není nikdy lehké. Než začne hodnocení, vyberu si tři, které mě zaujaly, zejména nápadem, a jen u nich si pak určím pořadí. Uvítala bych, kdyby se v podobném duchu v soutěžích pokračovalo, od Marimony to byl super nápad, alespoň pro mě.
Konečně jsem se dostala k počítači a chci s Vámi sdílet momentální situaci: hodnocení 3 autorů je na světě... děkuji!
Vím, že ostatní nezůstanou pozadu a do zítřejší půlnoci budeme znát hodnocení všech zúčastněných. Těším se na vyhlášení nového vítěze, tak s vervou do toho :)
Tak vážení přátelé, začíná se rýsovat nový TD vítěz, bedlivě to sleduji :) zatím hodnotilo cca 62% soutěžících.... bylo by fajn, kdyby všichni zúčastnění vyjádřili své hodnocení do této půlnoci, dokončete tuto misi důstojně a se ctí :) díky všem, kteří již hodnotili a zítra známe trojici vítězů v čele s tím nejvýše umístěným... hurá!
Dobré ranko přeji všem :)
Velmi děkuji za poměrně hojnou účast a zapojení se do TD Téměř/Skoro. Jak jsem již psala, mé obavy, že bude nulová nebo minimální účast se nenaplnily a s tématem si mnozí z Vás poradili velmi dobře a vynalézavě :)
Děkuji také za podnětné včetně "kritičtějších", milé i vtipné komentáře u všech fotografií od soutěžících i nesoutěžících, dle mého fotografie je celoživotní proces rozvoje pro ty, které chytne za srdce...
A především mé velké DÍKY Mahuleně/MaTal za její skvělou pomoc se sledováním a vyhodnocováním výsledků TD a za vytvoření naprosto dokonalé tabulky, muselo s tím být šíleně moc práce!! Díky Mahuleno :)
A teď k výsledkům:
Účast: 21
Počet fotografií: 50
Fotografie hodnotilo: 19 z 21 - moc děkuji!
Pořadí - máme 2 zlaté výherce!! :)
1. místo 18 bodů Tomava TS-TV2 a
18 bodů Z9 TD_1
2. místo 14 bodů KáStefi TD 2
3. místo 10 bodů Marimona TD….2
4. místo 9 bodů Paveljan Téměř 2 a
9 bodů Lenka Klimtová …
5. místo 5 bodů Du.Bl Téměř/skoro č.2 a
5 bodů Drapka Téměř - Skoro 1
6. místo 3 body Festa Start2
3 body Elimurka T/S1
3 body KáStefi TD 3
3 body Marimona TD…1
3 body Droběna Téměř/Skoro 2
3 body Paveljan Téměř 1
7. místo 2 body Z9 TD_2
2 body MaTal TD 03
8. místo 1 bod Elimurka T/S2
1 bod Petr52 Téměř praví Moraváci
1 bod Drapka Téměř - Skoro 2
1 bod Elimurka T/S3
32 fotografii bez bodů
Srdečné gratulace Tomavovi/Tomovi a Z9/Zdence k výhře a také KáStefi ke stříbru! :) Děkuji všem za body a bravo všem, kteří věnovali čas tomuto TD a prošli všemi jeho fázemi.
Pokud se objevila v pořadí nějaká chybka, předem se omlouvám a dejte vědět, náprava bude provedena okamžitě...
Teď se již jen těším na vyhlášení dalšího TD - Tome a Zdenko, je to Vaše :) to bude bezva....
Přeji všem ať se daří... Ivana
Blahopřání všem výhercům i těm skoro na bedně i pod ní. Výborně jsem se bavila a jsem ráda, že mi skoro jako vždy nepřistál ani bodík, protože bych téměř jistě nechtěla mít na starost to sčítání a vyhodnocení. Tím velká čest a chvála Marimoně i MaTal!
Jo a už se skoro moc těším na nové téma od Toma a Zdenky.
Ivano, neděkuj, já se tím bavím a navíc jsem tentokrát udělala chybu. Nevím jak, se to stalo, ale přidala jsem v tabulce dvě fotky KIV (asi proto, že mně dala dva bodíky – to je pokus o vtip). Gratuluji všem čtyřem na bedně, bylo to do posledního tipujícího nerozhodnuté. Počítání bylo tentokrát velmi složité, neboť někteří uvedli jen autora a EXIF data, bylo potřeba dohledat název fotky a fotek bylo opravdu hodně, což je/bylo fajn, M.
Blahopřeji výhercům, hlavně těm na bedně (poražení totiž téměř nebyli) a díky Marimoně za zajímavé téma, myslím, že jsme se všichni dobře bavili. Také děkuji všem za bodíky, které jednu z mých fotek dostaly těměř na bednu - ani jsem nečekal, že ta předpověď bude tak přesná :-)
"Ivano, neděkuj, já se tím bavím a navíc jsem tentokrát udělala chybu. Nevím..." - zobrazit celý komentář
Ty přidané dvě fotky původně byly pravdou, smazala jsem je, zbyla jen jedna...
Gratulace vítězům a ráda jsem se zúčastnila, bylo to fajn.
Blahopřeji Tomavě a Z9 k vítězství a KáStefi a Marimoně k 2. a 3. místu.
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).