Canon představuje bezzrcadlovku EOS R100 a objektiv RF 28mm F2.8 STM

  • rosicak
    rosicak
    26.05.2023 11:04

    Na rozdíl od tohoto fotoaparátu mám svůj chytrý mobil stále u sebe, což je rozhodující.

  • KIV
    KIV
    26.05.2023 14:23
    Reaguje na rosicak 26.05.2023 11:04:

    "Na rozdíl od tohoto fotoaparátu mám svůj chytrý mobil stále u sebe, což je..." - zobrazit celý komentář

    Tak jo. Kde ty tvé fotky najdu??

  • Raul Zelený
    Raul Zelený
    26.05.2023 19:35
    Reaguje na rosicak 26.05.2023 11:04:

    "Na rozdíl od tohoto fotoaparátu mám svůj chytrý mobil stále u sebe, což je..." - zobrazit celý komentář

    Možná jsi článek nečetl pozorně, protože je tam uveden jeden parametr, v němž žádný mobil nemůže tomuto Kanónu konkurovat. Je to v odstavci pod fotkami objektivu. Cituji (doslovně): "Snadno se vejde do každé tašky a lze jej použít i jako neprůstřelnou vestu." Tak se mi zdá, že si z nás ten Kanón vystřelil. Nebo ani ne tak Kanón, jako spíš Adam Švarc. Na konkurenčním serveru je místo "neprůstřelné vesty" uveden "kryt těla" (předpokládám, že je myšlen kryt těla bezzrcadlovky, nikoli těla fotografa), původně asi "body shield". Adamu Švarcovi tedy neradno věřit (viz jeho nepříliš pravdivé články o soutěžích).

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    30.05.2023 20:42
    Reaguje na Raul Zelený 26.05.2023 19:35:

    "Možná jsi článek nečetl pozorně, protože je tam uveden jeden parametr, v..." - zobrazit celý komentář

    Hezký večer, mým cílem bylo pro čtenáře FA co nejrychleji zveřejnit novinku a vycházel jsem z tiskové zprávy, kterou nám společnost Canon zaslala. Tudíž mojí blbostí jsem přehlédl tuto "chybu", která v tiskové zprávě byla. Omlouvám se, chybu jsem opravil. Děkuji za pochopení.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse