Prosím o zrušení Black listu

  • 27.03.2023 10:31
  • KIV
  • 128
  • MSD
    MSD
    16.01.2024 15:29

    Příběh, který se odehrál před lety na jiném fotoportálu: přišel nový uživatel, fotil velmi průměrně a nikoho nezajímal, známky nic moc. On byl obchodník, schopný pronikat do různých skupin podnikatelské sféry. Takže jsem to nebyl já! A on si připravil projekt - vytipoval si respektované fotografy, dobré a současně skutečně vůdčí typy. Začal je vysoce hodnotit, a to každou fotku, a současně ke každé napsal podbízivý komentář. A dával špatné známky těm, které zkritizovali ti šéfové a dobré těm ostatním. Během nesmírně krátké doby se vyšvihl mezi respektované fotografy. Dnes fotí moc dobře.
    On si na to skutečně připravil projekt. Ale kolik lidí to dělá víceméně vědomě? Řekl bych, že většina. Blacklist považuji za ubohost, i když uznávám, že tvé návrhy na omezení počtu mají něco do sebe. Ale stejně moc nevyřeší. Jak tady někde psal E.B.E minulý týden - každy musí začít u sebe. Takže je to v háji :-)))
    Už to neřeš. Nevěřím, že by v tomto případě pověstná kapka vyhloubila kámen častým padáním a širší organizovanou podporu tady nezískáš :-(
    Na druhou stranu, alespoň si ulevíš :-))

  • Lt. Dan
    Lt. Dan
    22.01.2024 17:25

    tak aspon za me unionovi nekdo napiste (zablokoval me) :D, ze by to chtelo nejake svetlo a vyvazit bilou .... haha https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/518776

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    23.01.2024 12:17
    Reaguje na Lt. Dan 22.01.2024 17:25:

    "tak aspon za me unionovi nekdo napiste (zablokoval me) :D, ze by to chtelo..." - zobrazit celý komentář

    Já nemůžu a vůbec nevím proč :D asi jsem s ním někdy přišla do styku... asi jsem mu někdy něco komentovala i když spousta lidí mě má bloklou preventivně. A psát mu to proč, když o to nestojí :)) občas mě spíš mrzí, že nemůžu chválit, když mě tolik lidí blokuje. A již několikrát jsem říkala, že by se takoví lidé neměli zúčastňovat soutěži, v nichž se chce po nás ostatních, abychom bodovali... a jak to asi provést, když nemůžeme :D

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    23.01.2024 12:23
    Reaguje na Lenka Strnadová 23.01.2024 12:17:

    "Já nemůžu a vůbec nevím proč :D asi jsem s ním někdy přišla do styku... asi..." - zobrazit celý komentář

    A kdysi dávno šlo těm ignorantům alespoň napsat zprávu. Jak moc se fotka povedla... když to nešlo napsat pod ni. Kolikrát mě někdo bloknul omylem a ve zprávě se to vysvětlilo. Nejsem z těch, co ignoranty zaplavuje nevyžádanými sprostými zprávami, chápu sice, že je toho někdo schopen, proto blokace i zpráv... ale...

  • KIV
    KIV
    Autor
    23.01.2024 12:49

    Haha - mám nápad.... Co kdyby -- když někdo dovrší ve svém Ignore Listu STOVKU ignorovaných, bude za odměnu vyřazen z FA - nechce být hodnocen tak nebude.,,. dobré ne???

  • MSD
    MSD
    23.01.2024 17:02
    Reaguje na KIV 23.01.2024 12:49:

    "Haha - mám nápad.... Co kdyby -- když někdo dovrší ve svém Ignore Listu..." - zobrazit celý komentář

    Já mám nový návrh! Vycházím z toho, že si mě dal preventivně na blacklist Fotograf, který si tady dělá reklamu a jako fotograf si vydělává nebo přivydělává. Blacklistem si takoví fotografové neférově vylepšují “kvalitu” svého portfolia. Jde o jejich podnik, a tak bych to řešil podnikatelsky: můžeš si dát na blacklist kolik chceš uživatelů, ale za každého zaplatíš redakci předem 1000 Kč. Nebo by stačilo 500, ale na rok. Vždy po roce platit znova. A výtěžek by šel na výhry v soutěžích, úpravy software nebo prostě na podporu redakce :-DDD

  • KIV
    KIV
    Autor
    12.02.2024 13:57

    Vzhledem k tomu co se třeba dnes a v posledních dnech vkládá za kvalitu fotek, prosím o zvážení, jestli by šlo něco udělat s tím neomezeným blacklistem... Lidi se prostě neodvažujou pod velice špatné fotky dát nízké bodování, a tak fotky zejí prázdnotou, a je to škoda.

  • Clint63
    Clint63
    12.02.2024 14:05
    Reaguje na KIV 12.02.2024 13:57:

    "Vzhledem k tomu co se třeba dnes a v posledních dnech vkládá za kvalitu..." - zobrazit celý komentář

    Naprostý souhlas, mám stejný názor.

  • Petrakova
    Petrakova
    12.02.2024 17:21
    Reaguje na KIV 12.02.2024 13:57:

    "Vzhledem k tomu co se třeba dnes a v posledních dnech vkládá za kvalitu..." - zobrazit celý komentář

    Trochu se divím tvému komentáři. Když jsem tady byla krátce, byla jsi první, kdo mě zablokovala a ještě k tomu jsi mně napsala, abych z tohoto webu zmizela a ráda mi za to zaplatíš.

  • E.B.E
    E.B.E
    12.02.2024 18:56
    Reaguje na KIV 12.02.2024 13:57:

    "Vzhledem k tomu co se třeba dnes a v posledních dnech vkládá za kvalitu..." - zobrazit celý komentář

    Já už se ani nedivím. Protože tě znám :-(...a cože se najednou nebojíš dávat jedničky, zvlášť, když jde o podobné fotky, kterým jsi neváhala doteď dávat pětky ? A jestliže ti vadí "úroveň" vkládaných fotografií, nebylo by záhadno přestat zahlcovat galerie svými cvaky? Neodpovídej. Nejsem na tvoje vysvětlení zvědavej. Šlo jen o řečnické otázky. Doporučuju (opět) se zamyslet, než vyprodukuješ nějaký další nesmysl.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse