Téma dne "ODRAZY" - čtvrtek 6.4.

  • KIV
    KIV
    09.03.2023 12:45

    Výborně, těším se, fajn téma...
    Doporučuji sem přidat datum vyhlášení, tedy od kdy se bude počítat čerstvost a platnost fotky...

  • Festa
    Festa
    09.03.2023 14:37

    V minulém TD Odrazech se objevilo asi jen pět fotek, které využily vodní hladiny.
    Jsem celkem zvědav, co přinese inovované TD nového.
    Zrcadel a skel tam bylo také hodně.
    Jsem zvědav, s jakou "Novou" myšlenkou se setkáme. ??????
    Vašek

  • Marie
    Marie
    09.03.2023 17:04

    Určitě téma zaujme, opět se těším. Fotit tedy můžeme od 9. 3. Díky.

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    09.03.2023 22:30

    Hezký den všem fotografům,

    přikládám pravidla pro následující TD "ODRAZY"

    PRAVIDLA:
    ---------------
    Fotografie mohou být nafoceny od vyhlášení tohoto tématu (9.3. 2023) až do 6.4. 2023.
    Vkládejte max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky do této galerie s datem pořízení, nejlépe s EXIF daty, a to pouze ve čtvrtek 6.4. 2023 od půlnoci do půlnoci. Ještě nezapomenout před uložením fotografie zakázat hodnocení. (jen překliknete na ANO) hodnotí se slovně, bez bodů.

    Hodnoťte snímky ostatních soutěžících, komentujte, poukazujte na chyby a vyzdvihujte klady. V termínu od pátku 7.4. do půlnoci pondělí 10.4. vyberte tři snímky, které se vám nejvíc líbí a u jedné vaší vložené fotografie zadejte „upravit informace.“ Do popisu fotografie vepište pořadí snímků od prvního po třetí místo následujícím způsobem:
    1. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    2. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    3. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii a nezapomeňte kliknout na „uložit fotografii“, jinak se nic nenačte. Každá fotografie soutěží sama za sebe, body za různé snímky jednoho autora se nesčítají. Snímek, který uvedete na prvním místě, dostává 3 body, druhý 2 body a třetí 1 bod.

    VÍTĚZ = Autor s fotografií celkově na prvním místě, volí nové téma TD a sčítá u něj body. Nové téma s krátkým popiskem napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz a k němu připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu.
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž, která se koná opět první čtvrtek dalšího měsíce.
    ---------------

    Přeji všem dobré světlo.
    Adam

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    11.03.2023 01:19
    Reaguje na Festa 09.03.2023 14:37:

    "V minulém TD Odrazech se objevilo asi jen pět fotek, které využily vodní..." - zobrazit celý komentář

    Já se nedívala zpětně Vašku, ale po tvých písmenkách jsem se podívala. Máš pravdu, ale všiml sis, jak málo tam bylo uveřejněných fotek? To před tím, na odrazech jich bylo s vodou třicet. Tentokrát mám na mysli spíš jen to sklo s jeho zajímavými odrazy. Samozřejmě, nemusí to být jen sklo, ale jakákoli plocha s odrazem, mimo vody, tedy i kapek.

  • Festa
    Festa
    11.03.2023 09:55
    Reaguje na Míla Vildová 11.03.2023 01:19:

    "Já se nedívala zpětně Vašku, ale po tvých písmenkách jsem se podívala. Máš..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj Mílo. Vím co jsi psala.
    Jen aby si to přečetli i noví přispěvatelé.
    :-)
    Uvidíme. Vašek

  • Marek K.
    Marek K.
    06.04.2023 14:51

    Koukám, že ne všichni si přečetli pořádně definici témtu a objevilo se nám tady pár fotek s vodou :-)

  • MaTal
    MaTal
    08.04.2023 10:07
    Reaguje na Marek K. 06.04.2023 14:51:

    "Koukám, že ne všichni si přečetli pořádně definici témtu a objevilo se nám..." - zobrazit celý komentář

    Taky se mi povedlo, stát se může, raději jsem ji hned smazala, mám nárok - stáří!

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    11.04.2023 14:29

    Děkuji za pěkné fotky TD, byly velice nápadité a hodnocení bylo o to těžší. Mrzí mě, že jedna fotka musela být vyřazena pro porušení pravidel a další dvě pro nesplnění zadání, takže s nimi bohužel zmizelo i některé bodování. Dvakrát na kapky a třikrát udělené body V blátě odlivu. Soutěže se zúčastnilo 24 lidí s 53 fotografiemi.
    .
    Vítězem se stává fotografie DRAPKY - Na stole, která dostala neuvěřitelných 28 bodů. Moc gratuluji, stejně tak Stanislavu Hořínkovi a ostatním na bedně. Jinak také samozřejmě všem za účast a pěkné fotky. Těším se na další téma TD.

    TD - výsledky
    .............

    1. drapka - Na stole 28 bodů
    2. Stanislav Hořínek - U lazebníka 16 bodů
    3. Tomava - Jen prstíček 10 bodů
    Marek.K.- Zrcadlení 10 bodů
    Míla Vildová - Pohled ulice 10 bodů
    Anassia - Na rande? 10 bodů
    Veverka - Čekání na šalinu 5 bodů
    4. KIV - Půlnoční 5 bodů
    5. Petr52 - Červánky 4 body
    MaTal Mils - Hause v oblacích 4 body
    MaTal Lupa - nejen zmenšila 4 body
    6. Elimurka - Okna školy základní 3 body
    drapka růže - 3 body
    bell - Zlínská zrcadla II 3 body
    7. Elimurka - Světla poskrovnu 2 body
    bell - Zlínská zrcadla I 2 body
    Tywed´- 2 body
    8. Veverka - Jsem nejkrásnější 1 bod
    Evickofoto - Jonáš před závodní jízdou 1 bod
    casablanca - Utíká 1 bod
    Cimlerová - Veselé Velikonoce 1 bod
    9. ostatní

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    11.04.2023 17:19

    Moc gratuluji drapce k vítězství, Standovi a ostatním na bedně také. Díky všem za pěknou hru a zajímavé fotky. Jsem zvědavá s jakým tématem přijde drapka, těším se na ně! K.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse