Ve sněhovém království - nejlepší fotografie a rozhovor s vítězi

  • Petr52
    Petr52
    20.02.2023 09:33

    Krásné fotky, oceněným kolegům upřímně blahopřeji.

  • Raul Zelený
    Raul Zelený
    20.02.2023 15:19
    Reaguje na Petr52 20.02.2023 09:33:

    "Krásné fotky, oceněným kolegům upřímně blahopřeji...." - zobrazit celý komentář

    Sluší se blahopřát vítězi, který výrazně porušil jedno ze zásadních pravidel anonymity a férového soutěžení (vložením fotky, která již získala stříbrnou medaili v zimní soutěži v roce 2018, kdy si autor odzkoušel, že fotka na zdejší obecenstvo funguje)?
    Sluší se blahopřát stříbrnému medailistovi, kterému v "anonymních" soutěžích pravidelně pomáhá tříčlenné družstvo ("družstvo" je jen takový eufemismus nahrazující termín "korupční klan")? Podle mě nesluší.

  • Petr52
    Petr52
    20.02.2023 18:10
    Reaguje na Raul Zelený 20.02.2023 15:19:

    "Sluší se blahopřát vítězi, který výrazně porušil jedno ze zásadních..." - zobrazit celý komentář

    Tyto informace nemám, já hodnotím fotky tak jak je vidím.

  • E.B.E
    E.B.E
    20.02.2023 20:03
    Reaguje na Raul Zelený 20.02.2023 15:19:

    "Sluší se blahopřát vítězi, který výrazně porušil jedno ze zásadních..." - zobrazit celý komentář

    ...taky není nad to, soutěžní fotografie nejdřív vyzkoušet na jiných serverech, než se vloží sem. Což sice není proti pravidlům, mluvícím pouze o zveřenění na FA, ale k anonymitě to zrovna nepřispívá.
    (Ještě doplním: První místo soutěží už od roku 2015)

  • Eff
    Eff
    21.02.2023 18:26

    Gratulace vítězům

  • E.B.E
    E.B.E
    22.02.2023 21:23

    Ticho po pěšině ... Jednoznačný vzkaz účastníkům dalších soutěží: Kašlete na pravidla :-(

  • Špaček Zdeněk
    Špaček Zdeněk
    23.02.2023 07:26
    Reaguje na E.B.E 22.02.2023 21:23:

    "Ticho po pěšině ... Jednoznačný vzkaz účastníkům dalších soutěží: Kašlete..." - zobrazit celý komentář

    A co se od této diskuze čekalo? Že ti, kterých se to týká, řeknou "Máte pravdu, stydím se a své umístění přenechávám jiným!" ? Naivní... A aby byly fotografie vyřazeny? Proč, Aby si tady někdo někoho rozhněval a vyslechl si komentáře ze zaujatosti či něco podobného? To není jen v této soutěži. Jde v podstatě o jakoukoliv jinou soutěž zde na FA, proto jsem na místní poměry tak trochu zanevřel, jelikož místní osazenstvo nehodnotí kvalitu fotografií, ale spíš toho, kdo fotografii vložil...

  • E.B.E
    E.B.E
    23.02.2023 07:32
    Reaguje na Špaček Zdeněk 23.02.2023 07:26:

    "A co se od této diskuze čekalo? Že ti, kterých se to týká, řeknou "Máte..." - zobrazit celý komentář

    Možná čekám alespoň přitakání dalších, znepokojených uživatelů. Ale spíš reakci redakce. Samozřejmě, že po zkušenostech nejsem tak naivní, abych čekal, že se za nos chytne dotčený výherce. .. i když. Vlastně i ten zareagoval. Přidal mě na blacklist :-)

  • Špaček Zdeněk
    Špaček Zdeněk
    23.02.2023 07:35
    Reaguje na E.B.E 23.02.2023 07:32:

    "Možná čekám alespoň přitakání dalších, znepokojených uživatelů. Ale spíš..." - zobrazit celý komentář

    No tak vidíš, že to není bez reakce! :-) Také jsem si dovolil položit dotaz ke dvěma stejným fotografiím jistého uživatele, které byly vloženy hned po sobě a naproste stejné a místo vysvětlení jsem byl přidán na BL :-) Ale k výše komentářům by se měla postavit redakce. Od uživatelů, kteří do toho jdou s vědomím, že nedělají úplně správnou věc, bych to asi nečekal...

  • E.B.E
    E.B.E
    23.02.2023 08:55
    Reaguje na Špaček Zdeněk 23.02.2023 07:35:

    "No tak vidíš, že to není bez reakce! :-) Také jsem si dovolil položit dotaz..." - zobrazit celý komentář

    Jak říkáš: Člověk, co by to provedl "omylem", by se po tomto zjištění nejspíš omluvil a v rámci fér sportovního jednání, předal štafetu dalšímu v pořadí. ...ale cosi naše diskuse vypovídá i o dalších uživatelích FA. Evidentně je to každýmu fuk

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse