Téma dne "STOPY", čtvrtek 3.2.

  • Tomava
    Tomava
    08.02.2022 14:20

    Gratuluji Karličce, Míle, Zdeně a "Veverce" k umístění na stupních vítězů. Byla to opět velmi zábavná a jak je patrné z výsledků i napínavá soutěž. Monika vymyslela krásné téma a patří jí dík i za rychlé vyhodnocení. A teď už nezbývá než se těšit, čím nás překvapí Karlička v novém TD. Tomáš

  • KáStefi
    KáStefi
    08.02.2022 17:11

    Prvým trom srdečná gratulácia, vďaka Monike za pekné téma aj expres vyhodnotenie :)

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    08.02.2022 17:30

    Tak - nečekala jsem takové umístění, bylo to napínavé do poslední chvíle. Moc všem děkuji za hodnocení a také drapce za téma a rychlé vyhodnocení. Gratuluji Míle, Zdeně a Veverce za umístění na stupni vítězů. A díky všem zúčastněným - byla to krásná hra, pobavila snad nejenom mne. Nevím, jestli se mi podaří rychle vymyslet tak skvělé téma jako drapka. Vynasnažím se.
    K.

  • Veverka135
    Veverka135
    08.02.2022 17:40

    Moc děkuji za bodíky, potěšilo mě, že se fotka líbila. Gratuluji vítězkám a jsem zvědavá na nové téma. Veverka Věra

  • Z9
    Z9
    09.02.2022 00:35

    Karličko gratuluju, taky Míle (pěkně jsme se poskládaly na společný stupínek bedny - ještě, že jsme "holky hubený " a vejdem se :-) mám radost, páč to je nejlepší možný umístění v TD - dobrý bodíky (všem za ně moc děkuju) a žádná práce :-)
    Gratulace i Věrce a dík Monice za vymyšlené téma a všechnu tu sčítací administrativu kolem. A všichni (až na jednu výjimku, no ta se vždycky najde) hodnotili, to tu už nebylo ani nepamatuju. Prima hra, tak zas v březnu!

  • Festa
    Festa
    09.02.2022 08:22

    Koukám, že by se měla bedna pro holky zvětšit. Tři místa jim nestačí. :-)
    Blahopřeji.
    V

  • DaHo
    DaHo
    09.02.2022 17:44

    Gratulace vítězce i všem za to,že si tak pěkně hrajeme.

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    09.02.2022 17:55
    Reaguje na DaHo 09.02.2022 17:44:

    "Gratulace vítězce i všem za to,že si tak pěkně hrajeme...." - zobrazit celý komentář

    Ještě jednou všem díky! Dnes jsem poslala adminům nové téma. Bylo těžké najít něco nového, všechno, co mne napadlo, již bylo nebo právě běží. Tak jsem po dlouhém přemýšlení něco poslala. Snad se vám zadaří vymyslet neotřelé pohledy. K.

  • casablanca
    casablanca
    10.02.2022 15:58

    Gratuluji vítězům i všem, kteří se spolu se mnou zúčastnili.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse