Téma dne "STOPY", čtvrtek 3.2.

  • Marie
    Marie
    12.01.2022 22:04

    Děkuji za rychlé vyhlášení nového TD. STOPY budou fajn. :-)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    17.01.2022 23:59

    Fajn námět, těším se. :)

  • Marek K.
    Marek K.
    01.02.2022 10:25

    Na stopy se těším. Jsem tu nový, TD se zůčastním poprvé. Tedy možná, protože jak koukám, nejdou už mi vkládat fotky do galerií, protože jsem vyčerpal limit 7 fotografií za 7 dní. Má mi to vypršet za dva dny, tak doufám, že to nebude i včetně čtvrtka :D

  • Marie
    Marie
    01.02.2022 12:41

    Fotky do TD se mohou vkládat do půlnoci, takže to nejspíš vyjde. Mají být ale čerstvé ( od vyhlášení. ) Maximálně 3 kousky. Též zakazujeme bodové hodnocení, dle pravidel. Po TD Je také třeba hodnotit a určit první tři místa. Bylo by dobré podívat se na předešlá TD, kde získáš více informací. Také by se zde už měla objevit celá pravidla od vedení redakce!

  • Marek K.
    Marek K.
    01.02.2022 13:42

    Kousek mám jenom jeden a fotil jsem ho speciálně pro toto téma teď o víkendu. Tak to je snad podle pravidel :-) Při vkládání mám tedy u fotky zakázat bodové hodnocení? Co se týče určení prvních tří míst, to jsem četl :-)

  • Marie
    Marie
    01.02.2022 15:32
    Reaguje na Marek K. 01.02.2022 13:42:

    "Kousek mám jenom jeden a fotil jsem ho speciálně pro toto téma teď o..." - zobrazit celý komentář

    Fajn, ano - bodové hodnocení zakázat.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    02.02.2022 19:48

    Už zítra!!!
    Připomínáme pravidla pro "STOPY".
    STRUČNÁ PRAVIDLA:
    1) Vkládání fotografií do soutěže, kde téma dne je "STOPY", je JEN ve čtvrtek 3. 2. 2022. VKLÁDEJTE max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky pořízené výhradně pro tuto soutěž.
    2) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link). Hodnotit můžeš až do pondělí 7.2. 23:59.
    3) Vložit můžeš MAX. 3 fotky.
    .
    PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
    Ve čtvrtek 3. 2. 2022 od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie nesmí být z archivu, mohou být pořízené od data vyhlášení aktuálního TD.
    Od začátku soutěže až do pondělí 7.2. 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně. V případě nelichotivých komentářů, mohou být smazány adminem především ty komentáře, jejichž autor nevložil fotografii do tohoto TD.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsíci.
    Výherce nové téma napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz, přidá krátký popisek a připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku).
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii).

  • drapka
    drapka
    08.02.2022 09:36

    Na úvod bych Vám chtěla poděkovat za krásnou účast ve Stopách a za vaše úžasné fotografie. Já jsem si to moc užila a byla jsem překvapená, co se dá vše vymyslet na toto téma.
    Myslím, že je dobře, že se najde taková fajn parta lidí, kteří jsou naladěni na stejnou notu….tedy spíš na stejnou čočku.
    Tak a teď na vyhlášení:
    TD „Stopy“ se zúčastnilo 20 autorů, kteří vložili 41 fotografií a to dle pravidel TD. Hodnotilo 19 autorů.
    Výsledky:
    • 1. místo Karla Milcová / Stopy deště 16 bodů
    • 2. místo Míla Vildová/Po stopách minulosti 15 bodů
    • 2. místo Z9 / Stolpersteine 15 bodů
    • 3. místo Veverka135 / Kdopak tu byl…??? 10 bodů
    • 4. místo drapka / Zeď dobré vůle 9 bodů
    • 5. místo DaHo / Peklo nebo ráj? 7 bodů
    • 5. místo Tomava / Stopa – důkaz 7 bodů
    • 6. místo KáStefi / Na šikmej ploche 6 bodů
    • 7. místo Karla Milcová / Chodník slávy 5 bodů
    • 8. místo Cimlerova / Stopy barev 4 body
    • 8. místo Marek K. / Stopa lidské přítomnost 4 body
    • 9. místo Festa / Tři, čtyři 3 body
    • 9. místo Tomava / Stopy moderní doby 3 body
    • 9. místo drapka / Alu – stopa 3 body
    • 10. místo Míla Vildová / Po stopách kapek 2 body
    • 10. místo Casablanca / Stopy pomíjivé 2 body
    • 11. místo DaHo / Stopy budoucnosti 1 bod
    • 11. místo KIV /Stopa Mindo, stopa! 1 bod
    • 11. místo Stanislav Hořínek / Tam a zpět 1 bod
    Doufám, že jsem všechny body správně spočítala a přiřadila k té správné fotografii a autorovi,…….předem se omlouvám, kdyby se mi tam někam vloudila chybička, prosím na upozornění, opravím to.
    Gratuluji všem a děkuji za účast a zároveň se těším na nové TD, které tentokrát vybere Karla. Monika.

  • Marie
    Marie
    08.02.2022 13:00

    Velká gratulace Karle a ostatním na stupni vítězů. Též velké poděkování drapce za pěkné a zajímavé téma a všem, kteří se účastnili. Těším se na nové březnové TD. Jsem zvědavá, co to bude! :-)

  • Marek K.
    Marek K.
    08.02.2022 13:01
    Reaguje na drapka 08.02.2022 09:36:

    "Na úvod bych Vám chtěla poděkovat za krásnou účast ve Stopách a za vaše..." - zobrazit celý komentář

    Děkujeme za vyhodnocení. Tuším, že to není snadné :-) Těším se na další téma ...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse