Téma dne "Ve čtyři odpoledne" čtvrtek 4.3.2021

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    09.03.2021 07:01

Eh... uf... dobré ráno... tedy musím říct, že jsem to nečekala, ale udělalo mi to velkou radost! Děkuju! Blahopřeju nejen spolubedníkům, ale všem, kdo se zapojili - a jdu přemýšlet (to bude bolet :)
    Da.

• Festa
    Festa
    09.03.2021 07:17
    Reaguje na Dana Kovaľová 09.03.2021 07:01:

"Eh... uf... dobré ráno... tedy musím říct, že jsem to nečekala, ale udělalo..." - zobrazit celý komentář

Není důležité se zúčastnit, ale vyhrát. :-)
    Blahopřeji všem. Tobě nejvíc.
    Vašek

• Marie
    Marie
    09.03.2021 08:04

Děkuji moc zase za úžasný zážitek s TD. Vítězce gratuluji a těším se opět na nové. Toto bylo zajímavé a neobyklé a jsem ráda, že se má fotka též líbila.

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    09.03.2021 09:01

Gratuluji Danušce k vítězství a Drapce a Marii k umístění na bedně. Poděkování patří Paveljanovi za rychlé vyhodnocení. Všem, kteří se zúčastnili, děkuji za pěknou zábavu a jen malinké připomenutí, pro ty, kteří důkladně nečetli pravidla - vkládají se jen fotky čerstvé, focené ode dne vyhlášení soutěže. Tak snad to tak bude příště na zajímavé téma, které Danuška vymyslí. Již se těším! K.

• Petr52
    Petr52
    09.03.2021 09:27

Blahopřeji vítězce.

• KáStefi
    KáStefi
    09.03.2021 09:59

Pripájam sa ku gratulantom, no, a čo na nás vymyslí Danka, to som veľmi zvedavá. Príjemné vymýšľanie prajem :)
    Pavlovi patrí vďaka za vzrušujúcu tému a superrýchle vyhodnotenie :)

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    09.03.2021 18:30

hlásím, že téma mám vymyšleno a do redakce zasláno... ale protože taky vím, že čekání je otrava, překopíruju sem text zadání...

Moji milí, protože bych ráda pokračovala v tématech, která ponoukají k tvoření během měsíce od vyhlášení TD (a ne lovení z archivu), vyhlašuju téma Rukavice/rukavičky. Je úplně jedno, jestli budou pletené, kožené, krajkové, gumové, (moto)cyklistické, svářečské, striptérské nebo jakékoli jiné - zapojte fantazii a rukavice do hry, a pusťte se do toho pěkně bez rukaviček... :) Těším se na vaše nápady a fotografie!
    Da.

• Marie
    Marie
    09.03.2021 20:24

Díky, Rukavice jsem nečekala - je to pěkné překvapení - bude to určitě vtipné a zajímavé. Už můžeme přemýšlet co a jak... :-).

• Z9
    Z9
    09.03.2021 22:50
    Reaguje na Dana Kovaľová 09.03.2021 07:01:

"Eh... uf... dobré ráno... tedy musím říct, že jsem to nečekala, ale udělalo..." - zobrazit celý komentář

Eh... uf... než jsem se dnes dostala k FA, už je i nové téma TD!!!
    Dano mám radost z tvého vítězství a žasnu nad akčností vyhlášení prima hravých rukaviček :-)
    Gratulace i drapce, taky Marušce a díky všem ostatním TéDéčkářům... pojďme vymyslet něco veselého, páč příště to vyšlo na apríla :-) Z.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse