Dotaz ke zveřejňování nových soutěží

  • 29.12.2020 20:57
  • E.B.E
  • 42
  • E.B.E
    E.B.E
    Autor
    29.12.2020 20:57

    Dnes jsem si všiml v galerii fotografií k nové soutěži. Konkrétně "Krásy paní zimy" a nikde nemůžu najít oznámení o vzniku takové soutěže, obsahu, pravidlech, kolik a jakých fotografií může člověk vložit, jaká je cena pro vítěze, kdy bude vyhlášení vítězů a podobně. Našel jsem jen "místo" pro vkládání fotografií (a ještě k tomu je nutné se proklikat). Na hlavní straně FA je příspěvek o fotosoutěžích na Fa s názvem Prosinec, v kterém žádná taková soutěž není. Ve článcích o fotosoutěžích je poslední článek z června tohoto roku a ani vyhledávání nenabídlo výsledek. Je chyba u mě, že jen neumím číst , nebo se zadání soutěže dozvíme až po jejím ukončení ?

  • E.B.E
    E.B.E
    Autor
    30.12.2020 17:51

    Namísto odpovědi na slušný, věcný dotaz, smazání diskuse včetně článku.Navíc bez vysvětlení. Smutný a ubohý. Tuhle reakci bych čekal u malého dítěte. Ne správců veřejného webu. A za tohle upřímné konstatování skutečnosti mi dejte ban. Nejlíp doživotní. Určitě to pomůže "zkvalitnit" tenhle cenzurovanej web a získat další dušičky

  • Umu
    Umu
    30.12.2020 20:41
    Reaguje na E.B.E 30.12.2020 17:51:

    "Namísto odpovědi na slušný, věcný dotaz, smazání diskuse včetně článku..." - zobrazit celý komentář

    Na první příspěvek - dotaz - dávám ******* (7 hvězdiček)
    Na druhý příspěvek - výsledek - dávám ****** (6 hvězdiček),
    pouze šest pro případ, že by někdo přeci jen fundovaně odpověděl, abych mu mohl dát plných sedm....

  • Jakub Kapaník
    Jakub Kapaník
    Admin
    30.12.2020 21:58
    Reaguje na E.B.E 30.12.2020 17:51:

    "Namísto odpovědi na slušný, věcný dotaz, smazání diskuse včetně článku..." - zobrazit celý komentář

    Již v diskuzi pod článkem jsem naznačil, že na aktualizaci se pracuje a tudíž byl článek o fotosoutěžích na chvíli stažen. Nyní už je opět zveřejněn a aktualizován pro leden 2020. V této souvislosti se tak nemá smysl vyjadřovat k Vaší druhé, trochu teatrální, poznámce zde ve fóru. Zde ještě odkaz na článek: https://www.fotoaparat.cz/clanek/2751/

  • E.B.E
    E.B.E
    Autor
    30.12.2020 22:01
    Reaguje na Umu 30.12.2020 20:41:

    "Na první příspěvek - dotaz - dávám ******* (7 hvězdiček) Na druhý příspěvek..." - zobrazit celý komentář

    Promiň, že tvému "hvězdičkování" nerozumím. Myslel jsem, že problém, chyba, na kterou jsem se dovolil zeptat trápí nejednoho uživatele a i správce ocení upozornění. Bohužel. Každopádně se máš možnost vyjádřit. Ať už k problému, či k mému "nepochopení" funkčnosti webu. Vhodnější ale bude slovní formou. Bez číselného hodnocení

  • E.B.E
    E.B.E
    Autor
    30.12.2020 22:16
    Reaguje na Jakub Kapaník 30.12.2020 21:58:

    "Již v diskuzi pod článkem jsem naznačil, že na aktualizaci se pracuje a..." - zobrazit celý komentář

    Nemyslím, že jde o "teatrálnost". Viz. můj poslední příspěvek pod článkem. Navíc stačila slušná odpověď na dotaz, či obyčejné poděkování za upozornění a nemuseli jsme si "dopisovat" a chovat se přitom tak nevraživě.

  • Umu
    Umu
    31.12.2020 14:18
    Reaguje na E.B.E 30.12.2020 22:01:

    "Promiň, že tvému "hvězdičkování" nerozumím. Myslel jsem, že problém, chyba,..." - zobrazit celý komentář

    Zdravím. Hvězdičkami jsem chtěl naznačit, že souhlasím s myšlenkou. Jak v prvním, tak v druhém případě - je zajímavé, že na některé věci se na webu (všeobecně skoro všude) reaguje okamžitě a jindy se odpovědí dočkáme až po nějakém "teatrálním" příspěvku..... :-))

  • Jakub Kapaník
    Jakub Kapaník
    Admin
    31.12.2020 21:44
    Reaguje na Umu 31.12.2020 14:18:

    "Zdravím. Hvězdičkami jsem chtěl naznačit, že souhlasím s myšlenkou. Jak v..." - zobrazit celý komentář

    Podobný dotaz jako zde ve fóru byl zveřejněn i v komentářích pod článkem o fotosoutěžích pro měsíc prosinec. Tam jsem zareagoval téměř okamžitě, zde ve fóru jsem si připomínky ohledně soutěží všimnul trochu později, takže jsem nestihl hned reagovat.

  • Jakub Kapaník
    Jakub Kapaník
    Admin
    31.12.2020 21:45

    Za celou redakci ještě doplním, že si vážíme každého slova podpory i konstruktivních připomínek, které zde zazní. Jen je důležité se zejména u kritiky držet věcné diskuze bez vzájemné nevraživosti :)

  • Umu
    Umu
    31.12.2020 23:12
    Reaguje na Jakub Kapaník 31.12.2020 21:45:

    "Za celou redakci ještě doplním, že si vážíme každého slova podpory i..." - zobrazit celý komentář

    Tak to je dobře, to se mě netýká, nevraživost nepěstuji a ani ji nepoužívám. A za odpovědi děkuji - i když to není na těch slíbených sedm hvězdiček.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse