• Jafr  z Jafrova
    Jafr z Jafrova
    17.09.2007 08:45

    rád jsem si početl jak to bylo honza -TSD

  • Michal Holub 1
    Michal Holub 1
    17.09.2007 12:25

    zdravim,
    kdyz to byl jen jeden tak je to jeste dobre:-) jinak chci zpětně jeste pochvalit vystavu co byla min. rok v pisecke bráně, líbila se.
    Michal

  • melront
    melront
    17.09.2007 16:49

    pekny clanek.
    tesim se, az si jednou budu moct poridit 100 svitku na jednu cestu ;)

  • Martin Kusyn
    Martin Kusyn
    17.09.2007 18:01

    Moc fajn článek ...

  • Andrej Macenauer
    Andrej Macenauer
    Autor
    17.09.2007 18:47

    To: melront Cena materialu neni legrace. Jedine, co mohu poradit je nakupovat ve velkem mnozstvi se slevou a drzet v mrazaku. Cena u Fuji Provia nastesti nesla zatim nahoru. Napriklad Provii 400 se mi podarilo koupit po sleve za 108 Kc s dani. Byla to stara verze. Samozrejme musim zavidet digitalnikum, ale na druhou stranu mam vyhodu v archivaci, kde mam dvoji zaznam.Na vetsinu mist se clovek po druhe nedostane..

  • Vladimír Pazdera
    Vladimír Pazdera
    17.09.2007 19:42

    Jako krátká vizitka země dobrý. Pokud to má být ale článek o zemi, kam se mnohý z nás nedostane, přijde mi rozsah nedostatečný. Oceňuji pár příjemných postřehů, ale spíš mi to přijde jako chluební "koukněte, kde jsem byl".
    Možná by bylo lepší si večer otevřít lahvinku červeného přívlastkového vína a přitom použít alespoň pár krásných a pro češtinu typických rozvitých přívlastků ;-)
    Za článek ale rozhodně dík!

  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    18.09.2007 10:31

    Veľmi pekný článok. za 1 :)

  • Andrej Macenauer
    Andrej Macenauer
    Autor
    18.09.2007 19:05

    To: roox Odhaduji, ze zpracovat material z Tibetu mi bude trvat asi tri mesice.Tenhle clanek jsem psal spise jako postrehy zajimave pro fotografy nez uceleny cestopis.Kazdopadne planuji jeste dalsi clanky. Tibet je uzasne fotogenicky a zazitku bylo hodne. Treba, kdyz se nam yak malem cely ponoril do vody s mym pytlem s exponovanymi filmy..

  • melront
    melront
    19.09.2007 08:56

    Diky Andreji, zkusim se podivat, kde se prodavaji se slevou :)

  • Radek Burda
    Radek Burda
    09.10.2007 08:56

    takove turisticke fotky.

    doufam, ze budou nejake az se poradne zpracuji.

    Tahle hromada je na vyhozeni.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse