Podzimní aktualizace Zoner Photo Studio X: Více lokálních úprav, nová Luma křivka a varianty souborů

  • Atropina
    Atropina
    15.09.2020 17:15

    Jestli to bude fungovat tak jak má a nebude to ještě vyžadovat doladění funkcí ve formě několika záplat tak mě potěší nejvíc možnost lokální úpravy barev a nejvíc jsem zvědavá na zarovnání linií.

  • Petr.
    Petr.
    15.09.2020 19:23

    Za v podstatě stejné peníze je Affinity Photo a je to trvalá licence, žádné předplatné.

  • E.B.E
    E.B.E
    15.09.2020 20:19
    Reaguje na Petr. 15.09.2020 19:23:

    "Za v podstatě stejné peníze je Affinity Photo a je to trvalá licence, žádné..." - zobrazit celý komentář

    Takových je spousta. Mezi náma. Stejný, ne li lepší funkce, má můj balík Corel Draw 9 z roku 1999. Jeho fotočást Photopoint už tenkrát zvládala jak vrstvy, tak lokální úpravy. Tenkrát ještě bohužel bez RAW.Ale hlavně pořád funguje. Není třeba něco "splácet". Navíc daleko rychleji (což ocení starší stroj) Ne že bych české firmě nepřál zisk a světovost. Jen mi to nepřijde jako správnej směr

  • E.B.E
    E.B.E
    15.09.2020 20:30
    Reaguje na Petr. 15.09.2020 19:23:

    "Za v podstatě stejné peníze je Affinity Photo a je to trvalá licence, žádné..." - zobrazit celý komentář

    PS: Sem se mrkl, kolik dneska chtějí a je to dvanáct stovek za rok a licenci. To mi přijde hodně, v konkurenčním světě, když obdobný SW se pořídí za stejnej peníz na pořád

  • Petr.
    Petr.
    15.09.2020 21:13
    Reaguje na E.B.E 15.09.2020 20:30:

    "PS: Sem se mrkl, kolik dneska chtějí a je to dvanáct stovek za rok a..." - zobrazit celý komentář

    Na co jsi koukal, Romane? Affinity je licence, ne předplatné, ale je fakt, že exitují další alternativy. Já jen nemám rád předplatné, protože najednou člověk nemusí mít nic. A to nejen v příadě, že už nechce/nemůže platit.

  • E.B.E
    E.B.E
    15.09.2020 21:15
    Reaguje na Petr. 15.09.2020 21:13:

    "Na co jsi koukal, Romane? Affinity je licence, ne předplatné, ale je fakt,..." - zobrazit celý komentář

    Mluvil jsem o Zoneru a že za ten chtějí 1200/rok. Affinity naproti tomu bylo teď za hezkých akčních sedum stovek na furt. A to opravdu není k zahození :-) Každopádně takhle akčně se občas dají sehnat i daleko lepší programy. Někdy i zadarmo jejich starší verze

  • Petr.
    Petr.
    16.09.2020 11:59

    Na jaře údajně i za necelých pět stovek, ale to už je minulost.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse