Téma dne "PRUHY" čtvrtek 5.3. 2020

  • Zdenekada
    Zdenekada
    09.03.2020 23:06

    Kam se vkládá hlasování.?? Jsem asi lama :)

  • Z9
    Z9
    09.03.2020 23:19
    Reaguje na Zdenekada 09.03.2020 23:06:

    "Kam se vkládá hlasování.?? Jsem asi lama :)..." - zobrazit celý komentář

    jak na to: v galerii kliknete na svou fotku, vloženou jako první do tohoto TD, vpravo pod ní je tlačítko "Upravit informace" přes to se dostanete do Popisu fotky, kde zadáte vámi vybrané soutěžní fotografie na 1., 2. a 3. místě. Napíšete jméno autora a název fotky.
    A poslední důležité - nezapomeňte pak úplně dole kliknout na "Uložit fotografii" jinak tam hodnocení nebude žádné

  • Atropina
    Atropina
    10.03.2020 01:31

    Tramtadadááááá
    Všem Vám děkuji za účast a za skvělé fotografie. Ze 28 zůčastněných hlasovalo 21 a to tak, že tentokrát to bylo velmi těsné. Ani ne o prsa, ale spíš o malá kuřecí prsíčka. První místo s počtem 21 bodů získává Marie a její List ... banánovníku.
    Druhé místo Míla.V. a snímek Pruhy kam se podíváš.. krásných 19 bodů.
    Třetí místo opět Míla.V. - Duhová 11 bodů
    4. Paveljan - Pruhované - 10 bodů
    5. veverka135 - Pruhovaná abstrakce - 9 bodů
    6. Atropina - Syrové a vařené 8 bodů
    7. Míla.V. Kámoši 7 bodů
    8. Paveljan - 3D pruhy 6 bodů
    9. michaelah.photo - Světelné pruhy 5 bodů
    KáStefi - *** 4 body
    Pokovic Foto - Cestou k Mánesu 4 body
    priborsky - Zebry 3 body
    Atropina - Kam i král chodí pěšky 3 body

    Marie - Proužkovaná... 2 body
    Paveljan - Barevný vegáč 2 body
    KáStefi - Prameny 2 body
    KáStefi - IIII/////... 2 body
    Tomava - Lapač snů 2 body
    Tomava - Černá a bílá 2 body
    Atropina - Ach ty děti 2 body

    Zdenek Áda - Oj...oj..oj..úleva v budkách TOI 1 bod
    Luděk66 - Pod kopyty 1 bod
    Luděk66 - Pruhované nebe 1 bod
    Marie - Pruhovaná 1 bod

    Snad jsem nikde neudělala chybu. Případné reklamace na mne prosím sypejte v co nejkratším čase ať hned sjednám se svou starou děravou hlavou nápravu.
    Marii tímto srdečně gratuluji a předávám jí pomyslné žezlo TD. Těším se co na nás zajímavého vymyslí. Gratuluji i všem bodovaným ať už více či méně a dokonce i těm nebodovaným, neboť není důležité vyhrát, ale zafotit si :-)
    Atropina

  • Marie
    Marie
    10.03.2020 10:00

    Jupííííí - vyhrála jsem. Děkuji moc všem, i když si myslím, že spíš měla vyhrát Míla. Moje fotka asi dost přitahovala oči svou zelenou barvou, po které většina s přicházejícím jarem toužíme... Vůbec jsem to opravdu nečekala, doufala jsem jen, že snad alespoň jeden človíček bude pro mne hlasovat, aby nebyla fotka zbytečná. No Nové TD by mohlo být APRÍL, ale nebude - co bychom asi tak fotili. :-) Možná by bylo málo fotek a tím jednodušší sčítání... ale dám jiné. Nebojte...:-)

  • Festa
    Festa
    10.03.2020 10:51

    No jistěééé.
    Myslel jsem si že to bude o prsa.
    A tentokrát Maruška vyhrála. .-)
    Blahopřeji. Byly to fajn fotky ode všech.
    V
    A pochvala Atropině za téma a sečtení.

  • Paveljan
    Paveljan
    10.03.2020 11:48

    Blahopřeji vítězům a díky všem. Myslím, že pruhované téma se velmi povedlo a mohli jsme se kochat spoustou pěkných a zajímavých fotek.

  • Marie
    Marie
    10.03.2020 12:37

    Tak vyhlašuji NOVÉ TD - AKTIVNÍ SENIOR. Doufám, že se líbí. Můžete fotit jakoukoliv zajímavou činnost seniorů, jízdu na kole, plavání, běhání, rychlou chůzi, něco s míčem atd. Jen bych poprosila, bezdomovec spící, ležící, bdící - to ne. Budu se moc těšit na vaše úžasné fotky ve čtvrtek 2.4. 2020.

  • Tomava
    Tomava
    10.03.2020 12:49

    Dovolte mi gratulovat Marii k vítězství a Míle V. k dvojnásobnému umístění na stupních vítězů. Atropině pak děkuji za rychlé vyhodnocení soutěže a hlavně za krásné téma. TD bylo opět velmi zajímavé, plné krásných fotografií. A už se těším na "Aktivního seniora".

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    10.03.2020 16:49

    Gratuluji Marii k prvnímu místu a Míle za další dvě místa na bedně. Atropina byla se sčítáním rychlá, též jí patří dík. Její téma se povedlo. A téma Marie se její zajímavě, těším se na ně. K.

  • KáStefi
    KáStefi
    10.03.2020 18:21

    Veľká gratulácia Márii k prvému miestu a Míle k dvojúspechu. Bolo to výborné TD.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse