Téma dne "PRUHY" čtvrtek 5.3. 2020

  • Atropina
    Atropina
    14.02.2020 17:49

    Pro ty kdo by se chtěli nově zapojit a nevědí jak, tak něco k pravidlům:
    Foťte po celou dobu od vyhlášení tématu až do začátku 5.3. 2020.
    Vkládejte max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky do této galerie pokud možno nejlépe s EXIF daty a to pouze ve čtvrtek 5.3. 2020 od půlnoci do půlnoci. Pokud budete chtít vložit archivní foto tak pouze pokud bude natolik vyjjímečné a neobvyklé, že si zaslouží aby jste ho použili. To že je foto archivní a důvod proč není aktuální uveďte i u popisu fotografie.
    Hodnoťte snímky ostatních soutěžících. Komentujte poukazujte na chyby a vyzdvihujte klady. Klidně napište cokoliv Vás ke snímkům ostatních napadá zajímavého.
    V termínu od pátku 6.3. do pondělní půlnoci vyberte tři snímky, které se Vám nejvíc líbí a u jedné z fotografií, které jste do tématu vložili zadejte „upravit informace.“ Sem pak vepište pořadí snímků od prvního po třetí místo následujícím způsobem:
    1. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    2. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    3. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    Každá fotografie soutěží sama za sebe tudíž se body za různé snímky jednoho autora nesčítají. Snímek, který uvedete na prvním místě dostává automaticky 3 body, druhý 2. body a třetí (překvapivě) 1 bod. Můžete zvolit i svůj vlastní snímek, pokud máte pocit, že je nejlepší. Je to pouze na Vašem uvážení.
    Autor s fotografií, která získá celkově nejvíc bodů pak vybírá nové TD a sčítá body. Výherce nové téma napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz a k němu připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu.
    Nové TD pak poběží opět od prvního čtvrtka až do pondělí následujícího měsíce.

    Uff tak snad jsem popsala vše dostatečně srozumitelně na nic jsem nezapomněla.
    Těším se na Vaše „pruhování“ a překvapte mě ;-)

  • Z9
    Z9
    15.02.2020 22:08
    Reaguje na Atropina 14.02.2020 17:49:

    "Pro ty kdo by se chtěli nově zapojit a nevědí jak, tak něco k pravidlům:..." - zobrazit celý komentář

    Drobná technická: lidi až se doberete pořadí na 1.-3.místě a vepíšete ho pod svojí fotku přes "upravit informace", jak popisuje Atropina, nezapomeňte pak úplně dole kliknout na "Uložit fotografii" jinak tam hodnocení nebude žádné … je to prkotina, ale už ověřená praxí :-)))

  • Atropina
    Atropina
    15.02.2020 22:11
    Reaguje na Z9 15.02.2020 22:08:

    "Drobná technická: lidi až se doberete pořadí na 1.-3.místě a vepíšete ho..." - zobrazit celý komentář

    No jo děkuji mě to vůbec netrklo.

  • Z9
    Z9
    15.02.2020 22:13
    Reaguje na Atropina 15.02.2020 22:11:

    "No jo děkuji mě to vůbec netrklo...." - zobrazit celý komentář

    Ani mě, když jsem způsob hodnocení popisovala před minulým TD … no praxe ukázala, že je to nutný popsat od A … do Z :-))

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    16.02.2020 14:01

    Pěkně, krátce a výstižně napsáno, včetně doplňku od Zdeny, díky.. :)

  • Atropina
    Atropina
    05.03.2020 17:11

    Zdravím všechny účastníky TD. Vidím, že se nám galerie hezky zaplnila to se u počítání bodů asi pěkně zapotím :-)
    Zatím vložilo fotografie 19 autorů.

  • Atropina
    Atropina
    06.03.2020 01:35

    Nakonec je v TD 28 autorů a věřte-nevěřte 60 snímků. Potěšilo mě, že se Vám téma líbilo a nezapomeňte hodnotit ať mám co sčítat.

  • Marie
    Marie
    06.03.2020 21:14

    Bylo to fajn, opět jsme si to všichni pěkně užili... a čekáme na vyhodnocení a další TD. :-) Díky.

  • Festa
    Festa
    07.03.2020 14:51

    Tak jsem zvědav, kdo.
    Toto téma bylo opravdu našlápnuté zajímavými fotografiemi.
    Nezapomeňte ohodnotit soupeře! :-)
    Pěknou zábavu při hodnocení a Atropině při sčítání.
    V

  • Atropina
    Atropina
    09.03.2020 01:35

    Zatím hlasovalo 16 autorů a o první příčku spolu těsně soupeří dvě ženy a jejich dvě skvělé fotografie. Ještě do dnešní půlnoci můžete zvrátit misku vah na jednu, nebo druhou stranu a nebo se rozhodnout úplně jinak...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse