"PF 2020" - zhodnocení Okem profesionála 12/19

  • priborsky
    priborsky
    23.01.2020 14:25

    Dík za hodnocení, potěšilo mě .

  • Marie
    Marie
    23.01.2020 18:10

    Ráda jsem si prohlédla pěkné a zajímavé fotky i přečetla komentáře. Vítězce Atropině gratuluji.

  • Z9
    Z9
    24.01.2020 02:27

    Gratulace Atropině!
    a díky za profesionální zhodnocení mého "péefka" s kormorány i všech ostatních v článku, ráda jsem si početla ...

  • Festa
    Festa
    24.01.2020 09:47

    Toto byla dobrá soutěž. Dá se říci "Volná ruka".
    A řekl bych, že zvítězilo PéEfko, kdy se člověk musí i zamyslet,
    ne se jen podívat.
    Ale takových fajnových přání tu bylo víc. :-)
    Gratulace vítězce a poděkování p. Vargovi a redakci FA.
    Vašík

  • Stanislav Hořínek
    Stanislav Hořínek
    24.01.2020 13:30

    Já se naopak musím pozastavit u p.Vargy nad hodnocením mojí fotografie kde píše:
    "Textový blok bych posunul o pár pixelů víc vpravo a nahoru, aby nedocházelo ke zbytečné kolizi s jehličím v neostrosti."Zde mu tato nepodstatná drobnost vadí a naopak mu vůbec nevadí ,že na vítězné fotografii zcela evidentně nehodnotil takovou zásadní věc ,jako je fialový stín u levé kolejnice.Stín u pravé kolejnice je tmavý(černý),což je určitě správně.Vítězná fotka je samozřejmě námětové dobrá,ale technické provedení neodpovídá realitě,na což by se při hodnocení mělo přihlížet. Hezký den Hořínek

  • Festa
    Festa
    24.01.2020 14:24
    Reaguje na Stanislav Hořínek 24.01.2020 13:30:

    "Já se naopak musím pozastavit u p.Vargy nad hodnocením mojí fotografie kde..." - zobrazit celý komentář

    Nevím, Stanislave, zda se dobře dívám na Vámi popisované místo, ale možné by bylo,
    že je výhybka namazána nějakým mazivem, olejem, který by mohl způsobit fialový nádech? Kolejnice vpravo je suchá, proto má správnou barvu.
    To by mohl vědět někdo od dráhy. :-)
    Přeji pěkný den.Václav

  • Atropina
    Atropina
    24.01.2020 15:37

    Děkuji mám velkou radost a zároveň děkuji i za gratulace.

  • LUMÍR K.
    LUMÍR K.
    25.01.2020 20:30

    Gratulace pro vítěze :-)

  • Stanislav Hořínek
    Stanislav Hořínek
    27.01.2020 09:30

    Svoje konečné vyjádření sdělím ,pokud se hodnotitel vyjádří k mému komentu.SH

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    30.01.2020 17:53
    Reaguje na Stanislav Hořínek 27.01.2020 09:30:

    "Svoje konečné vyjádření sdělím ,pokud se hodnotitel vyjádří k mému komentu..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj Stando, vkládám odpověď jménem redakce a hodnotících společně: "Hodnotící je profesionální fotograf, který má bohaté zkušenosti a přehled. Přesto každé hodnocení je vždy subjektivní. A když má někdo jiný názor než hodnotící, je to vpořádku. Na rozdíl od sportu se nedá ve výtvarné oblasti jednoznačně říct, kdo doběhl těch 100 metrů jako první..."

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse