Doporučujeme: Nejlepší širokoúhlé objektivy pro zrcadlovky

  • E.B.E
    E.B.E
    19.11.2019 20:34
    Reaguje na Jan Pánek 19.11.2019 20:26:

    "V pořádku, myslel jsem, že máte svého favorita, který se nedostal do výběru..." - zobrazit celý komentář

    Já se naopak nezabýval žádným konkrétním sklem, jen mi ( ...v kontextu s odstavcem: Pevné ohnisko vs zoom) přišlo divný, že jsou tu jen zoomy. Nic jinýho v tom nebylo

  • Paveljan
    Paveljan
    21.11.2019 01:25
    Reaguje na Jan Pánek 19.11.2019 13:36:

    "Dobrý den, má poznámka se týká toho, že bajonety FF a APS-C u Canonu nejsou..." - zobrazit celý komentář

    Děkuji za odkaz. Z něj vyplývá spíše to, že na FF zrcadlovku nenasadíte APS-C objektiv, což má svou logiku. Naopak nasadit FF objektiv na APS-C zrcadlovku je možné i u Canonu. Schválně jsem se díval, i nejlevnější amatérská zrcadlovka s plastovým bajonetem (EOS 4000D) možností nasadit FF objektiv disponuje . Vaše informace v článku je tedy značně zavádějící a měl byste ji opravit.

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Autor
    21.11.2019 08:10
    Reaguje na Paveljan 21.11.2019 01:25:

    "Děkuji za odkaz. Z něj vyplývá spíše to, že na FF zrcadlovku nenasadíte APS..." - zobrazit celý komentář

    Díky za upozornění, ještě to ověřím a případně upravím :-)

  • Paveljan
    Paveljan
    07.12.2019 20:22
    Reaguje na Jan Pánek 21.11.2019 08:10:

    "Díky za upozornění, ještě to ověřím a případně upravím :-)..." - zobrazit celý komentář

    No, koukám, že jste tu zcestnou informaci dosud neopravil. Ještě jste si to neověřil?
    Neříkám, že nikdo nemůže udělat chybu, ale alespoň jste ji mohl opravit. Anebo raději psát o tom, o čem něco víte...

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    Autor
    08.12.2019 09:28
    Reaguje na Paveljan 07.12.2019 20:22:

    "No, koukám, že jste tu zcestnou informaci dosud neopravil. Ještě jste si to..." - zobrazit celý komentář

    Myslel jsem, že jsem to už opravil. Zkrátka předvánoční shon :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse