Recenze foto-telefonu Samsung Galaxy S10/S10+

• oldbas
    oldbas
    30.04.2019 00:40

Proč nejdou fotky otevřít ve full size jako v každé recenzi? Takhle zmenšené je to k ničemu. Díky

• kikiris
    kikiris
    30.04.2019 11:38

Zdravím,
    asi přínosná recenze milovníků fotomobilů, mezi které já ale nepatřím. Jistě je dobře, že případný zájemce má možnost si vybrat, čím bude zachycovat fotony pro záznam obrazu. Jelikož jsem ve věku, kdy už není daleko ke světlu na konci tunelu, tak doufám, že se nedožiji konce fotoaparátů, na úkor mobilů. A jsem rád tomu, že ještě můžu fotit na digitální zrcadlovku a také na filmové aparáty. Jen se neztotožňuji s výrokem autora recenze v Resumé. Cituji, "rozhodně si lze focení plnohodnotně užít".
    Já teda za užívání nemůžu považovat placku velikosti Studentské pečetě s absencí jakékoli ergonomie
    a matlající prst po displeji. Mám také mobil vybavený fotidlem, ale kdyby to měl být jediné zařízení,
    kterým bych měl fotit, tak to raději skočím do Macochy... :-)

• Marketa Šárovská
    Marketa Šárovská
    30.04.2019 21:12
    Reaguje na oldbas 30.04.2019 00:40:

"Proč nejdou fotky otevřít ve full size jako v každé recenzi? Takhle..." - zobrazit celý komentář

Dobrý den, opraveno. Omlouváme se. Hezký den

• Petr Kleisner
    Petr Kleisner
    01.05.2019 07:51

Mám služební telefon, který spadá do ktg. fotomobilů. Využívám ho i soukromě, ale nikdy jsem z něj neudělal fotku, kterou bych pak postprocesoval a dále někde publikoval. Vlastně s ním ani nefotím, protože ten pocit když mám v ruce foťák, případně někam musím dorazit pro fotku s ,,plnou polní,, je k nezaplacení :)) A peníze co ty telefony stojí ? Myslím, že se dá investovat do lepších věcí v rámci fotografie :)

• Petajk
    Petajk
    22.07.2019 17:35

Velmi pěkná recenze.A velmi zajímavé věci o parametrech foťáku jsem viděl tady:

https://youtu.be/yD92IZnGZAY

Říká tam, že ta umělá inteligence jde snadno vypnout, ale zase tam ukazuje její další vychytávky.Což mě fakt hodně překvapilo.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace