FotoInspirace, 3.díl – Fotografování koncertů

  • FRENKY
    FRENKY
    05.05.2007 08:38

    Bezva článek. Zrovna minulý týden jsem si to poprvé zkusil
    http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=382397&gal=photo
    Koncert se konal na zimním stadionu a bylo přísně zakázáno fotit (podle cedulí u vchodů). Zrcadlo jsem nechal doma a vzal si skladnější S2IS aby mě nevyhodili hned u vchodu (kontrolovali zavazadla).
    Nakonec jsem v sobě našel ještě tolik drzosti, že jsem si otevřel vrátka od střídačky a cely koncert odfotil pěkně v klidu ze střídačky. :)
    Musim ale říct, že mi trochu zalepilo, když přišel pořadatel a ze tří metrů se na mě díval, co tam dělám. Dělal jsem že ho nevidím. Naštěstí mě nechal být. Nepoužil jsem při focení ani jedenkrát blesk, tak možná mu to stačilo k tomu, aby mě považoval za neškodného pro koncert :)
    Ještě mě při tom napadlo, že fotograf má obrovskou nevýhodu v tom, že si koncert tak neužije jako ostatní. Příště bude fotit přítelkyně ...

  • Tomáš Náther
    Tomáš Náther
    14.08.2007 22:15

    Perfektný článok. Teraz už len prax. A ešte jedna otázka: čo môžem čakať od Canon EOS 300V?

  • www.DuPe.sk
    www.DuPe.sk
    22.12.2007 10:50

    áno..pekná ukážka,že na slušnú fotografiu netreba hned napr.40D :o)

  • Laco K.
    Laco K.
    10.01.2008 07:31

    dobrý a reálny článok, mám oba objektívy a fotím sem tam koncerty. Zoomový je pohotovejší u pevného ohniska sa nachodím. S tým osvetlením je to horšie, v kulturákoch je to o ničom a ISO musí byť aj 1200 pri clone 2,8.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse