Téma dne "KLADIVO-ZÁTIŠÍ" čtvrtek 6.ZÁŘÍ 2018

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    13.09.2018 12:08
    Reaguje na MSD 13.09.2018 12:05:

":-))) tvůj syn bude veliký. Já potřebuji S- ko :-)))..." - zobrazit celý komentář

Tak tenhle by z tebe spadnul... má XL... :)

• Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    13.09.2018 20:34

Děkujeme za hezké nové téma pro TD. To se bude konat 4. října, jak jsem psal dříve. Všichni jsou zvyklí na první čtvrtek v měsíci a navíc nikdy dříve nebylo potřeba posouvat TD, všichni vždy měli dost času na přípravu. Nicméně se v redakci nebráníme zavést novou soutěž - ATD - analogové téma dne, kde by se soutěžilo pouze se snímky pořízenými na analog a v takovém případě by se soutěž mohla konec co dva měsíce, aby bylo dost času na přípravu.

• Marie
    Marie
    13.09.2018 21:16

Děkujeme :-)

• Marimona
    Marimona
    13.09.2018 21:26

Hlasovala bych prosím pro 11.10 - stejně je již v oznámení soutěže...:)

• Marie
    Marie
    13.09.2018 21:27
    Reaguje na Marimona 13.09.2018 21:26:

"Hlasovala bych prosím pro 11.10 - stejně je již v oznámení soutěže...:)..." - zobrazit celý komentář

Už není, je to opraveno, já souhlasím s tím, co je zavedeno... vždy se datum někomu hodí, jinému né... ať je jakékoliv :-)

• Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    13.09.2018 21:54
    Reaguje na Jan Pánek 13.09.2018 20:34:

"Děkujeme za hezké nové téma pro TD. To se bude konat 4. října, jak jsem..." - zobrazit celý komentář

Dříve se TD konalo jednou za dva měsíce a termín jeho vyhlášení byl čistě na vítězi. Ale je mi jasné, že každý myslíme nějaké jiné "dříve". Děkuji za vstřícný návrh, ale nepřipadá mi šťastné už tak dost malou komunitu ještě více tříštit vyčleňováním a dělením.

• Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    13.09.2018 23:15
    Reaguje na Dana Kovaľová 13.09.2018 21:54:

"Dříve se TD konalo jednou za dva měsíce a termín jeho vyhlášení byl čistě..." - zobrazit celý komentář

Naneštěstí každý myslíme jiné "dříve", nicméně to mé "dříve" je aktuálnější a lidé jsou na něj zvyklí. Pokud nám oběma leží na srdci místní komunita, myslím, že diskuze na téma jiného data TD není moc šťastná. Jak pěkně poznamenala Marie, každému se zkrátka hodí jiný termín, a když zde rozvíříme diskuzi o potenciálně jiném termínu, vždy zde budou jeho příznivci a jeho odpůrci, což není pro komunitu vhodné. Takže pro dobro komunity by bylo dobré, kdybychom tuto diskuzi uzavřeli s tím, že TD zůstane první čtvrtek v měsíci, jelikož na to jsou všichni účastníci zvyklí :-)

• Festa
    Festa
    14.09.2018 13:25

Pravda je, že některým jedincům stačí jen pár hodin. :-)
    Téma, zdá se jednoduché. Ale myslím si, že o to víc bude každý chtít
    do toho vložit ještě něco navíc.
    Pěkný den všem. Vašík

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace