TD "Sen" čtvrtek 7.6.

  • MSD
    MSD
    11.06.2018 17:09

    Chtěl bych apelovat na ty, kteří ještě nehodnotili. Ještě je čas. Považuji za nevhodné jít do soutěže, tedy ucházet se o body a sám je nedat. Případný argument, že "nejsem dost zkušený" apod., neobstojí. Jde prostě o osobní názor - co koho osloví ve vztahu k danému tématu. Jak říká Festa: "Co bych si pověsil na ledničku."

  • x1
    x1
    11.06.2018 19:07

    zrušený komentář, pardon

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    12.06.2018 18:14

    Vyhlášení:

    1. místo 13 bodů
    KáStefi, Zabudnutý sen ...
    Míla.V., Veselé snění..

    2. místo 11 bodů
    Lenka Klimtová ... zlý sen...

    3. místo 9 bodů
    michaela.vin, Zjizvená

    4. místo 6 bodů
    Ivča J., Barevné snění
    Karla Milcová, Snění na Calle Arenal
    MSD, Me Too1

    5. místo 5 bodů
    KáStefi, ...mať tak o koliesko viac...
    Marimona, Sen o životě
    čumáčková, Sen o květinové samotě

    6. místo 3 body
    MSD, čumáčková, jícha, Z9

    7. místo 2 body
    renegade, Dana Smržová, Martin Van, jicha

    8. místo 1 bod
    Oto Vonášek, Zdenek Stránský, Marimona, Marie

  • michaela.vin
    michaela.vin
    12.06.2018 18:32
    Reaguje na Lenka Klimtová 12.06.2018 18:14:

    "Vyhlášení: 1. místo 13 bodů KáStefi, Zabudnutý sen ... Míla.V., Veselé..." - zobrazit celý komentář

    .. tak tedy dvě první místa? Gratuluji oběma vítězkám .. děkuji také Všem za udělené body mé fotografii .. těším se na další Téma dne, že bychom měli dvě na další měsíc? ;-)

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    12.06.2018 18:44

    Gratuluji oběma vítězkám a děkuji Lence za super rychlé sečtení. Byla skvělá výběrem tématu i povinnostmi vyhlašovatelky. K. M.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    12.06.2018 18:45

    je to tak :) zkusila jsem kontrolní součet a máme dva vítěze :) ...jsem pro - dvě témata na červenec..Gratuluji vítězům i všem zúčastněným - bylo to moc příjemné sledovat :)

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    12.06.2018 19:24

    :-) .... anebo by se obě dámy mohly domluvit na jednom :-), no nechala bych to na nich, v každém případě se budu těšit :-)

  • MSD
    MSD
    12.06.2018 19:29

    Blahopřeji vítězkám a těším se na další TD :-)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    12.06.2018 19:29

    Díky všem za gratulace, protože jsem si tuhle slávu již jednou užila, chtěla bych přenechat, pokud s tím bude KáStefi souhlasit, všechno to, co k prvenství patří, jí. Udělalo by mi to radost. :)

  • KáStefi
    KáStefi
    12.06.2018 22:15

    Ach jo, to som nečakala :), mojou silnou favoritkou bola fotografia Zjizvená od michaela.vin. Ďakujem všetkým za prejavenú priazeň. Čísla určili dve víťazky, preto by som navrhla Míle. V., aby sme sa o víťazstvo podelili a spoločne si ho užili :). Ak s tým budete Mílo súhlasiť. Ja vymyslím téma a vy spočítate body;). Matematika nebola nikdy moja silná stránka :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse