Anonymní hodnocení fotografií

  • KIV
    KIV
    23.02.2019 15:39
    Reaguje na E.B.E 23.02.2019 14:53:

    "Je mi jasný, že ode mne "brát" stupnici nikdo nebude. Ani jsem to nečekal...." - zobrazit celý komentář

    Romane, zkusil jsi někdy vyfotit takovou tu "průměrně kvalitní fotku zvířátek ba i ptáčků", co na ni já ráda dám sedmičku? Já ano. Ono to fakt není tak jednoduché jak se zdá...
    Ať je to jak je to, pořád tu máme dobré fotografy, kteří fotí zvířata i krajinu. Co mi tu chybí, jsou fotografie momentek, street a reportážní fotografie...

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    23.02.2019 15:49
    Reaguje na KIV 23.02.2019 15:39:

    "Romane, zkusil jsi někdy vyfotit takovou tu "průměrně kvalitní fotku..." - zobrazit celý komentář

    Karen, ono ale opravdu není moc dobré hodnotit fotku podle toho, jak těžké nebo snadné je ji pořídit.

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    23.02.2019 15:52
    Reaguje na Dana Kovaľová 23.02.2019 15:38:

    "Jak dlouho ještě bude redakce trpět, tolerovat a případně zametat pod..." - zobrazit celý komentář

    Jé - to je dobře že tě zase po dlouhé době vidím ! Zase jste se mi ozvali koukám všichni … ! Tedy skoro všichni … Jak se máš princezno ? Už jsem se chtěl ptát co je s tebou ! Tví kamarádi ve fóru a ty nikde ! Potrefená atd . se často ozve … Já tě moc zdravím !

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    23.02.2019 16:00
    Reaguje na Dana Kovaľová 23.02.2019 15:49:

    "Karen, ono ale opravdu není moc dobré hodnotit fotku podle toho, jak těžké..." - zobrazit celý komentář

    Ano ! Fotka se hodnotí podle toho - kdo jí vyfotí ! Ale - je tu ještě jeden faktor … Co nefotící kapitán ? A když se nelíbí bodování - nebo třeba fotky ve stylu ,, císařovy nové šaty " , nebo Kapitánova pumpa na seno - zavolá se Horáček … Přátelé - já už jsem dnes všechno řekl … Pokud Horáček opět udeří na mých stránkách na konkurenčním serveru zapište si za uši - Fialový poustevník je ve fóru zpět nato - tata ! Protože co ? Protože ví čeho jste tady někteří schopní … Takže Pa princezno a hezky si popovídejte o bodování … Padl zde návrh na 9 stupˇˇnů - zdejší nefotící kapitán ti to jistě rád vysvětlí ! Pa !

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    23.02.2019 16:18

    Opakuji dotaz a prosbu redakci - jak dlouho tu ještě budeme muset podobné výlevy snášet?

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    23.02.2019 16:52
    Reaguje na Dana Kovaľová 23.02.2019 16:18:

    "Opakuji dotaz a prosbu redakci - jak dlouho tu ještě budeme muset podobné..." - zobrazit celý komentář

    Dokud mě nevyhoděj ! V českých zemích se to takto dělalo vždy. Cenzura zde pracovala na plné otáčky . Neboj princezno - dočkáš se ! Pak se to nebude jmenovat F A ale Ráj neschopˇˇnáků ! A ty budeš říkat ,, Zatočili jsme s tím poustevníkem po bolševicku ! "

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    23.02.2019 16:56
    Reaguje na Dana Kovaľová 23.02.2019 16:18:

    "Opakuji dotaz a prosbu redakci - jak dlouho tu ještě budeme muset podobné..." - zobrazit celý komentář

    Ještě jedna věc - ve fóru by mělo být dovoleno říkat vše . Pokud mě za to že jsem svobodně vyjádřil - ne svůj názor ale fakt který vím někdo vyhodí - dal jsem dnes poslední fotku princezno . Mrkni na ní. Aˇˇt ještě trochu vidíš jak se to dělá . Od zítřka možná budou jen pumpy na seno.

  • MSD
    MSD
    23.02.2019 18:06

    Tímto bych chtěl veřejně poděkovat fialovému poustevníkovi za mimořádné ocenění mých fotek. Pokud mu připomínají LSD, musí to znamenat, že jsou opravdu kreativní.

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse