Anonymní hodnocení fotografií

  • Festa
    Festa
    14.05.2018 19:53
    Reaguje na Petr52 14.05.2018 19:45:

    "Doporučím ti podívat se na ten konkureční server.U běžné fotky-nesoutěžní-..." - zobrazit celý komentář

    Pošli mi tedy ve zprávě, prosím, odkaz.
    A asi je to o tom, že kdyby byly servery stejně podobný, tak by to bylo asi divný. .-)
    A jak říkávala babička Barunce, když Tě to nebaví, tak to přepni. .-)
    (Tím nechci nihoho vyhazovat).
    V

  • KIV
    KIV
    14.05.2018 22:01
    Reaguje na Petr52 14.05.2018 19:45:

    "Doporučím ti podívat se na ten konkureční server.U běžné fotky-nesoutěžní-..." - zobrazit celý komentář

    Petře, takže asi tak - ber to jako plus, že portály jsou různé, vyber si ten co ti víc vyhovuje, nebo jako já, buď aktivní na obou, a buď rád, že ty portály máme.

  • Petr52
    Petr52
    Autor
    14.05.2018 22:36
    Reaguje na KIV 14.05.2018 22:01:

    "Petře, takže asi tak - ber to jako plus, že portály jsou různé, vyber si..." - zobrazit celý komentář

    Vidím podle tvé reakce, že jsem si dovolil moc vyslovit svůj názor na hodnocení.

  • KIV
    KIV
    14.05.2018 22:47
    Reaguje na Petr52 14.05.2018 22:36:

    "Vidím podle tvé reakce, že jsem si dovolil moc vyslovit svůj názor na..." - zobrazit celý komentář

    No, portály nemohou pracovat úplně stejně, to by pak stačil jeden.
    My třeba například máme "Okem profesionála" a "Téma dne", což jinde nemají.

  • Petr52
    Petr52
    Autor
    15.05.2018 08:33
    Reaguje na KIV 14.05.2018 22:47:

    "No, portály nemohou pracovat úplně stejně, to by pak stačil jeden. My třeba..." - zobrazit celý komentář

    Diskusi ze své strany ukončím tím, že připomenu co jsem chtěl diskutovat:"zlepšit objektivitu hodnocení", nikoliv porovnávat 2 fotografické servery, který je lepší nebo horší.Pouze jsem uvedl, že na jiném českém serveru už otázku hodnocení vyřešili a očekával jsem diskusi o hodnocení fotek, nikoliv hodnocení serverů.

  • renegade
    renegade
    23.07.2018 13:34

    body su nanic, nic si za ne nekupite...

  • Hana Balašová
    Hana Balašová
    04.11.2018 07:26

    Zrušila bych topy a nejlepší autory protože to vůbec nevypovídá o skutečné kvalitě fotografa ale jak tak tady koukám tak často o oplácení a kamaráčoftech :-)

  • fialový poustevník
    fialový poustevník
    22.02.2019 23:48
    Reaguje na Festa 14.05.2018 19:24:

    "Petře. Jak to vnímám já. Uvítal bych, u soutěží autora fotky neuvádět a..." - zobrazit celý komentář

    No jo , čím to je … Tuto otázku jsem tu už jednou vyslovil . ,, Kto nevje zpievat - zpieva ". / kolegové ze Slovenska jistě prominou chyby v pravopisu / Mluvíte o konkurenčním serveru . Možná nevíte , že až tam sahají chapadla některých zdejších ,, fotografů " / uvozovky znamenají že jejich umění je na úrovni zdejší ignore / tam se sdružují s místními rovněž ,, umělci " a napadají slušné lidi … Mou snahou je aby se tento fakt všeobecně věděl - na tomto serveru bohužel není ignore . Mou snahou je ptát se čím to je že ten kdo toho moc neumí spoléhá např. i na vedlejší server ...

  • E.B.E
    E.B.E
    23.02.2019 11:49

    Jako vždycky, debata o ničem :-) Chcete hodnotit anonymně, přitom (slovně) nehodnotíte vůbec. Chcete zrušit neoprávněné topy, přitom nepoužíváte bodovou stupnici (v celém rozsahu). Chcete zrušit ignore, ale nesnesete názory jiných. Chcete aby to byl zase server, kde se může fotograf něco naučit, ale říkáte, že fotky, co se vám nelíbí ( a autor by nejvíc pomoc potřeboval) přeskakujete. Zamysleli jste se někdy nad tím, co říkáte a jak pak jednáte??? Jedinej fialovej z těch, co tu píší,má aspoň jasno. Ignore mu vyhovuje a o komentáře nestojí. Stejně jako o nízké hodnocení. Je tím čím je a nikoho nenechá na pochybách

  • E.B.E
    E.B.E
    23.02.2019 11:57
    Reaguje na KIV 14.05.2018 22:47:

    "No, portály nemohou pracovat úplně stejně, to by pak stačil jeden. My třeba..." - zobrazit celý komentář

    I ten konkurenční server má "okem profesionála". I když v jiné formě. Téma dne je návštěvnická iniciativa. A je jen na vás, jestli si podobnou soutěž zorganizujete i jinde. A jestli je jinde pod fotkama "živo" raděj nekomentuju. Ti, co tam fotky vkládají určitě ví svoje :-)

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse