Moje teorie - kvalita a informační hodnota fotek a videí

  • Lukáš10
    Lukáš10
    Autor
    18.04.2018 20:17
    Reaguje na Dana Kovaľová 18.04.2018 20:08:

    "Nemůžu ti vysvětlit něco, co v sobě nemáš. Ani netvrdím, že bys proto měl..." - zobrazit celý komentář

    dobře, ale fakt když na takový fotky koukáš, tak ti to zlepší náladu? Nebo se vžiješ do těch situací na těch fotkách a řekneš si - to je ta nejkrásnější věc jakou jsem kdy zažila? Takový výhled z okna bych chtěla mít ve svém vysněném bydlení? Na takovém místě bych chtěla trávit ideální dovolenou?

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    18.04.2018 20:20
    Reaguje na Lukáš10 18.04.2018 20:17:

    "dobře, ale fakt když na takový fotky koukáš, tak ti to zlepší náladu? Nebo..." - zobrazit celý komentář

    Je všechna hudba jen veselá? Jsou všechny filmy se šťastným koncem? Dějí se v životě jen dobré věci? Proč by pak fotky měly být jen krásné a zlepšovat náladu? To je velmi úzký pohled na věc, nemyslíš?

  • kikiris
    kikiris
    18.04.2018 20:34

    Dano to nemá cenu, je to jen další ze statisícového zástupu povrchních konzumentů fotek, hamburgerů a naordinovaných ideologií...

  • Lukáš10
    Lukáš10
    Autor
    18.04.2018 20:45
    Reaguje na Dana Kovaľová 18.04.2018 20:20:

    "Je všechna hudba jen veselá? Jsou všechny filmy se šťastným koncem? Dějí se..." - zobrazit celý komentář

    Takže i ty sama víš, že to není nic veselého ani pěkného?

    Všechna hudba není veselá, všechny filmy nejsou se šťastným koncem, ale to je ten samý příklad. Takovým věcem se vyhýbám, protože nechci skončit s depresí. Už jsem ji měl tak vím že to není nic příjemného. Co se děje v životě to bohužel neovlivním, ale právě proto chci ovlivnit aspoň to co můžu, to znamená to že budu poslouchat veselou hudbu, koukat na filmy s dobrým koncem, a nebo na pěkné fotky. Nebo jednoduše řečeno na takové věci, které bych chtěl vidět i v reálném životě.
    Mně to přijde, jestli taky nemáš depresi, a místo abyses s tím snažila něco dělat, tak se v tom ještě vyžíváš třeba právě prostřednictvím těch fotek. Jestli je to tak, tak to podle mého názoru není dobré řešení. O tom totiž lidi moc neví, ale v psychologii funguje takový princip, že na co myslíš a vyžíváš se v tom, tak to se ti potom bude realizovat i v životě. Vědělas to?

  • Festa
    Festa
    18.04.2018 21:04

    Že do toho zase vstupuji.
    O co ti vlastně jde?
    Zkoumáš server, zda se hodí ke zveřejnění tvých fotek?
    Občas je potřeba vytáhnout hlavu z písku, nebo kde ji máš, rozhlédnout se kolem sebe a potom třeba zjistíš, že není všude jen dobro.
    Možná žiješ v zemi krále Miroslava?
    Kařdopádně musím uznat, že jsi "Zajímavý" člověk.
    V

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    18.04.2018 21:05
    Reaguje na Lukáš10 18.04.2018 20:45:

    "Takže i ty sama víš, že to není nic veselého ani pěkného? Všechna hudba..." - zobrazit celý komentář

    :-D
    dobrou noc

  • Lukáš10
    Lukáš10
    Autor
    18.04.2018 21:15
    Reaguje na Festa 18.04.2018 21:04:

    "Že do toho zase vstupuji. O co ti vlastně jde? Zkoumáš server, zda se hodí..." - zobrazit celý komentář

    Já zas nejsem tak dobrý fotograf, abych zveřejňoval své fotky.
    Že není všude jen dobro, to vím, ale nebaví mě se v tom vyžívat. A zajímalo by mě, co na tom ostatní baví, vědomě si zhoršovat náladu. Navíc když vím, že to potom bude ovlivňovat i reálný život. Špatné myšlenky přitahují do života špatné věci.

  • Festa
    Festa
    18.04.2018 21:46
    Reaguje na Lukáš10 18.04.2018 21:15:

    "Já zas nejsem tak dobrý fotograf, abych zveřejňoval své fotky. Že není..." - zobrazit celý komentář

    Beru tvůj názor na vědomí.
    Já se třeba nedívám na zprávy.
    Člověk se nas.re a nic s tím sám nenadělá.
    Každopádně jsi hodil velký kámen do klidné hladiny. :-))
    Vašek
    Dobrou a klidnou noc všem.

  • kikiris
    kikiris
    19.04.2018 05:39

    Zdravím,
    tak ono se to už vysvětlilo. Lukáš nám sdělil, že je duševně nemocný, trpí
    depresemi (i když asi jen občasnými). A tak se nesmíme divit, že se mu líbí
    HDR fotky plné barviček, Sekorovy veselé obrázky, písničky Dády Patrasové
    a Troškovy komedie. Pokud mu to ulehčuje život, tak proti tomu nelze nic
    namítat... :-)

  • Lukáš10
    Lukáš10
    Autor
    19.04.2018 06:37

    Tak depresemi už netrpím, a to si taky trošku vedle. HDR fotky plné barviček se mi líbí, zrovna tak se mi líbí makrofotky hmyzu, fotky vesmíru a vůbec všechny fotky které jsou kvalitní (ostré a barevné) a jsou na nich pěkné věci. Ať už krajiny nesprzněné lidskou činností a bez smogu, nebo krásné ženy, věci atd. Hudba se mi líbí všechna která je rychlá jako třeba metal, sprostonárodní písničky ty mi vždycky zlepší náladu... Zrovna tak filmy, cokoliv co není vyloženě blbé čili depresivní. Mám rád akční filmy, komedie, horory a plno dalších věcí. Ale je fakt že televizním novinám se vyhýbám, ty zasívají ve společnosti akorát strach nebo lidi nasírají. Člověk totiž nikdy jistě neví, jestli něco z těch zpráv není náhodou pravda.

    Mnohem horší jsou ale lidi, kteří mají depresi a neřeší to, nebo o tom neví, a ještě si v tom libují, právě tím že sledují to co deprese podporuje a ještě to šíří mezi ostatní, aby tu depresi chytli i ostatní.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse